Mapa

Zgłoszenia (180)

Pokaż

Zaniedbania w utrzymaniu skweru Wejchertów

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2021-03-31 08:14:07

Kosze od soboty nie zostały wypróżnione. Wszystkie są przesypane i odpady porozrzucane na całym pasie zieleni tworzącym zielona oś. Proszę o pilne wypróżnienie. Proszę o zmianę harmonogramu sprzątania na poniedziałek lub niedziele wieczór (po weekendzie aby było czysto). Niestety tego typu skwer powinien być sprzątany (opróżnianie koszy, zbieranie śmieci z chodników i zieleńców minimum 3 razy w tygodniu). W chwili obecnej skwer sprzątany jest zbyt rzadko i wygląda wprost obskurnie przez takie standardy sprzątania. Zdjęcie poglądowe. Sytuacja zaśmiecenia i przesypanych koszy ma miejsce w skwerze od soboty. To wstyd, aby w centrum miasta w niedalekiej okolicy urzędu było tak brudno.

nieczystości

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2021-03-29 15:24:40

dzien dobry, chciałabym zgłosić, że od dłuższego czasu nie są opróżniane kosze na śmieci przy torze rolkarskim przy ulicy Tulipanów. kosze te są pelne a śmieci, zwłaszcza worki z nieczystościami po psach, wysypują się i są porozrzucane na około. w miejscu tym na spacery uczeszcza dużo ludzi z psami, a koszy na odchody brak.

Zaśmiecony parking przed RTV euro AGD

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2021-03-25 06:24:09

Proszę o poinformowanie administratora terenu o zaśmieceniu celem uprzątnięcia. Rozrzucone odpady w tym miejscu zalegają od 3 tygodni. Dokładnie wskazałem lokalizacje usterki.

Liście i porozrzucane śmieci na parkingu naprzeciw szkoły

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2021-03-24 14:48:50

Proszę o zlecenie prac porządkowych do administratora terenu.

Zaśmiecony teren przed parkingiem przy markecie elektronicznym

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2021-03-24 14:33:59

Porzucone śmieci na terenie zielonym bezpośrednio przylegającym do chodnika i pasu drogowego. Proszę o przekazanie administratorowi terenu celem uprzątnięcia zalegających od trzech tygodni odpadów. Dołączyłem do zgłoszenia dokładną lokalizacje.

Brudno w rodzinnym parku bł. Karoliny

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2021-03-24 06:33:57

Proszę o przekazanie do administratora terenu. Proszę o uprzątnięcie śmieci widocznych na załączonej fotografii.

Porzucone butelki na parkingu przed halą sportową

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2021-03-24 06:31:12

Proszę o zlecenie prac porządkowych na terenie parkingu (jest tam pełno rozsypanych śmieci w tym m. in butelki widoczne na załączonej fotografii.

Przepełniony kosz i rozsypane śmieci na parkingu przed halą sportową

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2021-03-24 06:28:26

Proszę o zlecenie opróżnienia przepełnionego kosza na parkingu, a także prac porządkowych w przyległej okolicy w której przesypały się śmieci z kosza.

Zaśmiecony krzew i działka Tychy Niepodległości-Tychy Wyszyńskiego

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2021-03-24 06:25:04

Proszę o przekazanie przez dzielnicowego Straży Miejskiej Miasta Tychy informacji do właściciela posesji z prośbą o uprzątnięcie w krzewie przy chodniku znajduje się pełno śmieci nie uprzątniętych od początku roku. Na terenie działki również leżą porozrzucane śmieci.

Zapchana kratka kanalizacyjna i porozrzucane puszki i śmieci w przejściu podziemnym Tychy Jana Pawła II-Dąbrowskiego

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2021-03-19 11:28:41

Proszę o przekazanie do utrzymujących czystość w przejściu podziemnym w zaznaczonej lokalizacji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×