Mapa

Zgłoszenia (345)

Pokaż

Niedzałające latarnie

niesprawna sygnalizacja świetlna
Przyjęte
2021-11-23 23:31:54

Zgloszenie nr 2 - wcześniejsze odrzucone. Jeszcze raz zgłaszam niedziałające latarnie w Parku Południowy. Być może wskaźnik został umieszczony w niewłaściwym miejscu, ale zasadne byłoby przeczytanie opisu - Park Południowy! Czy tak trudno sprawdzić latarnie na tym obszarze? Znajdzie się co najmniej kilka niedzałających. Pozdrawiam urzędników i proponuję spacer w to miejsce.

Porzucony Fiat Palio ST35796

porzucony pojazd
Przyjęte
2021-11-17 08:32:37

W dzielnicy Czułów w rejonie skrzyżowania ul. Tulipanòw z ul. Piaskową porzucono pojazd: Fiat Palio koloru niebieskiego o nr rej. ST35796. Pojazd pozostawiono w miejscu nieprzeznaczonym do parkowania, utrudniona widoczność w rejonie skrzyżowania.

Skoda

porzucony pojazd
Przyjęte
2021-10-19 17:57:04

Skoda Felicja na starych tablicach. Powolutku rozkłada ją rdza. Parking podwórkowy przy Czereśniowej / Czarnieckiego.

dołowa/tulipanów

porzucony pojazd
Przyjęte
2021-09-18 16:13:55

Kilkadziesiąt razy dziennie samochody zostawiają drobne fragmenty podwozia na tum progu

Zniszone znaki drogowe

uszkodzony znak drogowy
Przyjęte
2021-08-28 15:39:04

Jeden znak ze zdjęcia we wskazanym miejscu jest zniszczony a drugi w lesie od strony działek zniknął zupełnie.

Wygięty znak

uszkodzony znak drogowy
Przyjęte
2021-08-26 14:06:07

Wygięty znak drogowskazowy dotyczący ścieżki rowerowej

Potrzebny znak drogowy B-5

uszkodzony znak drogowy
Przyjęte
2021-05-07 13:04:38

Szanowni Panstwo, od dluzszego czasu na ulicy Bronislawy w Tychach odbywa sie czesty, regularny ruch samochodow ciezarowych. Ruch ten nie jest spodowany budowa, lecz tym sposobem odbywaja sie czeste, regularne dostawy do jednej z posesji na ulicy Bronislawy. Samochody te blokuja dojazd do posesji innym mieszkancom, dodatkowo uszkadzajac juz i tak zuzyta nawierzchnie drogi. Droga ta, ze wzgledu na swoje wymiary i parametry nie jest przystosowana do przyjmowania tak ciezkich, wysokich i szerokich pojazdow. Dadatkowo w sladzie drogi poprowadzony jest gazociag. Poprzez regularny ruch samochodow ciezarowych istnieje mozliwosc trwalego uszkodzenia jezdni i gazociagu. Dodatowo ruch ten utrudnia komunikacje mieszkancow w drodze do pracy, sklepu, czy na uczelnie. W zwiazku z tym , my mieszkancy ulicy Bronislawy w Tychach, wnioskujemy o postawienie znaku B-5 (Zakaz wjazdu samochodów ciężarowych) na poczatku ulicy Bronislawy (przy wjezdzie od ulicy Glinczanskiej). W zalaczniku zdjecia, dokumentujace ruch wspomnianych wyzej samochodow ciezarowych. Dziekujemy za pomoc. Z powazaniem Mieszkancy

Brak znaków drogowych B-36

uszkodzony znak drogowy
Przyjęte
2021-02-09 14:48:58

Brak znaków "zakaz zatrzymywania" w obrębie drogi osiedlowej Czarnieckiego / Czereśniowa. Jeden znak został usuniety po wichurze przed paroma laty, drugi najpewniej wyrwany bo przeszkadzał w parkowaniu. Niemniej brak obu w lokalizacjach jak na zdjęciu powoduje problemy z wjazdem ciężkiego sprzętu do obsługi śmietnika a także sprzyja samowoli w parkowaniu samochodów.

Parking Paprocanska -ponowne zgloszenie

porzucony pojazd
Ukończony
2021-11-15 19:51:12

Proszę o natychmiastowe nakazanie właścicielowi samochodu marki Opel ST 2660M o przeparkowanie pojazdu w inne miejsce ZASŁANIA WYJAZD Z POSESJI !!! w końcu dojdzie do stłuczki! Stoi w tym miejscu od trzech miesięcy! NIE PRZEMIESZCZA SIĘ!! Pomijam fakt, że zajmuje innym samochodom miejsce parkingowe. Sprawa była już raz zgłoszona 7 października, ale jak widać Straż Miejska cały czas tylko obserwuje ( w co bardzo wątpimy) powyższą sytuację. Może tym razem Nasza Straż Miejska zrobi coś więcej niż tylko będzie "obserwować".

Samochód

porzucony pojazd
Ukończony
2021-11-15 17:04:47

Od dłuższego czasu (rok, dwa) na parkingu stoi porzucony pojazd, zarastany coraz bardziej, prawdopodobnie bez ubezpieczenia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×