Mapa

Zgłoszenia (131)

Pokaż

Porzucone trzy pojazdy . Parking Paprocańska 149-151

porzucony pojazd
Przyjęte
2020-01-03 08:21:01

Kolejny raz zgłaszamy podobną sytuację. Na parkingu przy ul.Paprocańskiej 149-155 , ktoś notorycznie wstawia samochody na wiele tygodni, zajmując nam mieszkańcom i klientom, miejsca parkingowe. W ciągu jednej nocy ktoś wstawił trzy samochody i tak stoją już wiele tygodni. Jeden z nich BMW SO 0691T zajął dwa miejsca. Renault Laguna ST 6298M pod kołem ma blokadę, żeby nie zjechał ( stan techniczny pewnie fatalny), przygotowany na długie parkowanie. Ford ST 68662. Wszystkie samochody zaparkował w jednym czasie. Na 10 miejsc 3 należą do kogoś kto uważa, że załatwił sobie bezpłatne, prywatne miejsca postojowe. Parkingi wykonane zostały, za pieniądze z naszych podatków, na prośbę mieszkańców ul. Paprocańskiej i klientów pobliskich zakładów usługowych - im mają służyć. Prosimy o natychmiastowe nakazanie usunięcia tych samochodów na parking strzeżony (płatny), tam mogą stać wiele miesięcy. Prosimy również odpowiednie służby o dokręcenie na znaku ,,Parking" tabliczki z napisem ,, wyłącznie dla mieszkańców i klientów zakładów usługowych. Zakaz parkowania powyżej 24 h " lub coś podobnego.

Porzucony wrak ST 2712L bez ważnego OC ul.Jordana 23

porzucony pojazd
Przyjęte
2020-01-01 14:27:14

Proszę o usunięcie wraku pojazdu o nr. ST2712L z parkingu przy ul.Jordana 23 Pojazd stoi tam bardzo długo , co widać na zdjęciu. Zagraża innym pojazdom, bo ktoś go ustawił w poprzek parkingu. Ulica Jordana jest często używana przez inne pojazdy ,które chcą dojechać do ul. Paprocańskiej.

Ford

porzucony pojazd
Przyjęte
2019-12-17 10:37:00

Przy ul. Kopernika 10 stoi porzucony FORD TRANZIT o nr rej. ST 6552P

niezabezpieczone przewody elektryczne

niesprawna sygnalizacja świetlna
Przyjęte
2018-10-09 16:14:50

od dłuższego czasu, kilkadziesiąt metrów od przystanku autobusowego Tychy Niepodległości, po uszkodzeniu przez wandali oprawy oświetleniowej (niskie oprawy), pozostały nie zabezpieczone przewody elektryczne. Czy ktoś w UM nad tym panuje, ma pieczę?

Przewrócony znak Tychy Niepodległości

uszkodzony znak drogowy
Ukończony
2019-12-31 08:15:25

Znak od tygodnia leży na trawniku, proszę o ustawienie go do pierwotnie ustalonej pozycji i utwardzebie gruntu przed wkopaniem- był na tyle słabo wbity w ziemie, że się przewrócił. Proszę o zlecenie prac mających na celu usunięcie tej usterki.

Lusterko drogowe- Paprocańska/Poziomkowa

uszkodzony znak drogowy
Ukończony
2019-12-29 16:33:43

Na pierwszym skrzyżowaniu ulic Paprocańskiej i Poziomskowej od strony aleji Piłsudskiego zostało uszkodzone lusterko drogowe

Niebezpieczne miejsce - kolizje, zagrożenie pieszych

niesprawna sygnalizacja świetlna
Ukończony
2019-12-08 21:27:36

Dzień dobry, Sprawę zgłaszam w kategorii "niesprawna sygnalizacja świetlna" jako najbliższy tej kategorii. Sygnalizacją oczywiście jest sprawna. Proszę o przeprowadzenie analizy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego - kierowców oraz pieszych w rejonie skrzyżowania ul. Mikołowskiej z ul. Leśną. Dochodzi tutaj regularnie do kolizji polegających na najechaniu samochodów. Niezbędnym jest uspokojenie ruchu podobnie jak miało to już miejsce na pozostałych odcinkach ul. Mikołowskiej. Proszę rozważyć przeznaczenie lewego pasa wyłącznie do lewoskrętu z kierunku Tychów w ul. Leśną. Poprawi to zarówno płynność ruchu jak i wyeliminuje niepotrzebne manewry wyprzedzania samochodów jadących od Mikołowa. Odcinek z dwoma pasami to zaledwie 365 metrów, na którym kierowcy rozpędzają samochody (również ciężarowe) łamiąc zwykle przepisy dotyczące dozwolonej prędkości, przejeżdżając skrzyżowanie z ul Leśna, przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną by chwilę później próbować wrócić z kończącego się pasa lewego na prawy. Drugą przyczyną przemawiającą za powyższym rozwiązaniem jest notoryczne przejeżdżanie rozpędzonych samochodów na czerwonym świetle przez przejście dla pieszych. Uspokojenie ruchu oznaczałoby zwiększenie bezpieczeństwa dzieci przekraczających ul Mikołowską w drodze do szkoły SP nr 9 oraz dorosłych (dwa przystanki autobusowe, sklep, bar). Mam nadzieję, że nie będziemy w Tychach czekać na tragedię jak kilka tygodni temu w Warszawie lub kilkanaście miesięcy temu w pobliskim Mikołowie. Pozdrawiam

Od długiego czasu stoi pojazd marki...

porzucony pojazd
Ukończony
2019-11-13 12:58:52

Od długiego czasu stoi pojazd marki Honda nr. rej. SPS 20158 ul. Elfów 15

Porzucony pojazd

porzucony pojazd
Ukończony
2019-10-30 07:55:50

Od ok. kilkunastu miesięcy na parkingu przy ulicy Myśliwskiej na przeciwko placu zabaw, obok kościoła pw. Duch Świętego, znajduje się porzucony nieużywany pojazd. Proszę o interwencje w tej sprawie lub jego usunięcie.

Porzucony samochód

porzucony pojazd
Ukończony
2019-09-13 17:25:49

Dzień dobry,w Tyskiej dzielnicy Czułów przy ul .Katowickiej za Domem Seniora w kierunku do bocznego wejścia na ROD Nad Stawami na trawniku od paru tygodni stoi porzucony samochód marki Fiat.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×