Mapa

Zgłoszenia (68)

Pokaż

Zniszone znaki drogowe

uszkodzony znak drogowy
Przyjęte
2021-08-28 15:39:04

Jeden znak ze zdjęcia we wskazanym miejscu jest zniszczony a drugi w lesie od strony działek zniknął zupełnie.

Wygięty znak

uszkodzony znak drogowy
Przyjęte
2021-08-26 14:06:07

Wygięty znak drogowskazowy dotyczący ścieżki rowerowej

Potrzebny znak drogowy B-5

uszkodzony znak drogowy
Przyjęte
2021-05-07 13:04:38

Szanowni Panstwo, od dluzszego czasu na ulicy Bronislawy w Tychach odbywa sie czesty, regularny ruch samochodow ciezarowych. Ruch ten nie jest spodowany budowa, lecz tym sposobem odbywaja sie czeste, regularne dostawy do jednej z posesji na ulicy Bronislawy. Samochody te blokuja dojazd do posesji innym mieszkancom, dodatkowo uszkadzajac juz i tak zuzyta nawierzchnie drogi. Droga ta, ze wzgledu na swoje wymiary i parametry nie jest przystosowana do przyjmowania tak ciezkich, wysokich i szerokich pojazdow. Dadatkowo w sladzie drogi poprowadzony jest gazociag. Poprzez regularny ruch samochodow ciezarowych istnieje mozliwosc trwalego uszkodzenia jezdni i gazociagu. Dodatowo ruch ten utrudnia komunikacje mieszkancow w drodze do pracy, sklepu, czy na uczelnie. W zwiazku z tym , my mieszkancy ulicy Bronislawy w Tychach, wnioskujemy o postawienie znaku B-5 (Zakaz wjazdu samochodów ciężarowych) na poczatku ulicy Bronislawy (przy wjezdzie od ulicy Glinczanskiej). W zalaczniku zdjecia, dokumentujace ruch wspomnianych wyzej samochodow ciezarowych. Dziekujemy za pomoc. Z powazaniem Mieszkancy

Brak znaków drogowych B-36

uszkodzony znak drogowy
Przyjęte
2021-02-09 14:48:58

Brak znaków "zakaz zatrzymywania" w obrębie drogi osiedlowej Czarnieckiego / Czereśniowa. Jeden znak został usuniety po wichurze przed paroma laty, drugi najpewniej wyrwany bo przeszkadzał w parkowaniu. Niemniej brak obu w lokalizacjach jak na zdjęciu powoduje problemy z wjazdem ciężkiego sprzętu do obsługi śmietnika a także sprzyja samowoli w parkowaniu samochodów.

Pachołki zasłaniające wyjazd

uszkodzony znak drogowy
Ukończony
2021-09-02 07:19:21

Pachołki zasłaniające wyjazd, brak możliwości włączenia się do ruchu przy skręcie w lewo, to samo przy górce K, rozumiem że będą prowadzone prace lub półmaraton, ale pachołki bardzo ograniczają widoczność szczególnie przy przejściach dla pieszych. Można je w tym miejscu ograniczyć lub dać w ostatniej chwili. Chyba że czekamy na tragedie to wtedy się znajdzie winny całej sytuacji.

Uszkodzony znak

uszkodzony znak drogowy
Ukończony
2021-08-19 20:05:21

Uszkodzony znak leży na pasie zieleni przy posesji ul. Paprocańska 195

Nie usunięty znak drogowy po pracach asfaltowych na skrzyżowaniu ul. Stoczniowców 70 i Konecznego

uszkodzony znak drogowy
Ukończony
2021-08-17 09:30:48

Drogowcy po asfaltowaniu jezdni ul. Stoczniowców 70 nie usunęli znaku drogowego nakazującego ograniczenie prędkości. Natomiast znak jest luźno włożony do dołka, jest pochylony i zagraża wywróceniu na jezdnię (przy podmuchach wiatru), gdyż nie jest zabetonowany.

Przewrócony znak drogowy

uszkodzony znak drogowy
Ukończony
2021-07-22 09:37:15

Ponadto przy skrzyżowaniu (sygnalizacji świetlnej) leży powalony znak drogowy oraz dwa znaki pochylone, grożące upadkiem.

przejście dla pieszych - ul. Orzeszkowej

uszkodzony znak drogowy
Ukończony
2021-07-07 15:58:11

Po wprowadzeniu nowych przepisów, w którym należy ustąpić pierwszeństwa pieszemu problem pojawia się przy jednym z przejść dla pieszych przy ul. Orzeszkowej, na wysokości sklepu Stokrotka. Przejście dla pieszych znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie miejsc parkingowych. W przypadku zaparkowania na w/w miejscach „wyższych” samochodów, prawdopodobieństwo zobaczenia pieszego odpowiednio wcześnie jest zerowe. Piszę to z perspektywy zarówno pieszego jak i kierowcy. Pieszy wychodzi spomiędzy samochodów wprost na jezdnię, nie dając szans kierowcy na wcześniejszą reakcję. Proszę o zajęcie się tą sprawą, zanim dojdzie do tragedii.

Znak C-9 leży na ziemi

uszkodzony znak drogowy
Ukończony
2021-07-03 21:55:15

Na wjeździe na stację paliw Amic przy Auchan na ulicy Piłsudskiego jest "położony" znak c-9 na ziemi.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×