Mapa

Zgłoszenia (107)

Pokaż

Zanieczyszczona jezdnia

zalegające odpady komunalne
Przyjęte
2020-12-22 20:37:06

Mocno zanieczyszczona jezdnia oraz miejsca parkingowe na ulicy Honoraty od strony ulicy Żwakowska po jesiennych opadach liści z drzew.

Zaśmiecone prywatne targowisko przy A-Z

zalegające odpady komunalne
Przyjęte
2020-12-03 17:25:18

Proszę o przekazanie do realizacji PRZEZ DZIELNICOWEGO STRAŻY MIEJSKIEJ (nie MZUIM, TZUK itd!!!). Handlowcy prywatnego targowiska obok DH A-Z nagminnie po zakończeniu godzin pracy zamykają swoje punkty, a przed nimi zostawiają śmieci (reklamówki, kartony, papierki, butelki, wytłoczki itp.)-oznaczone na załączonym do zgłoszenia realnym zdjęciu występującej sytuacji. Powtarza się ona codziennie, zaś z środka chodnika (obszar wysypany kamieniami, odpadów nie sprzątają ani handlowcy, ani dozorca budynku handlowo-mieszkalnego po stronie przeciwnej. Powoduje to straszny bałagan, a dla mieszkańców przyległej nieruchomości (ul. Dębowa 10-14) wieczny bałagan za oknem.

Zalegające folie nieopodal przystanku Tychy Urząd Miasta (po stronie Biblioteki)

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-12-21 08:09:07

Proszę o zlecenie uprzątnięcia zalegających odpadów. Zdjęcie prezentuje zaśmiecony (od ok dwóch tygodni) teren.

Brudno wzdłuż ul. Darwina- niepozbierane liście i pełno porozrzucanych śmieci przy parkingu

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-12-21 08:05:25

Proszę o pilne zlecenie prac porządkowych. Przy ul. Darwina z obu stron jest po prostu brudno i zaniedbanie. Zdjęcie pokazuje zaistniały problem.

Śmieci rozrzucone na terenie marketu tesco

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-11-27 22:57:54

W okolicach miejsca dostaw na terenie zielonym, oraz parkingu należącym do administratora marketu tesco dnia 25.11 można zaobserwować porozrzucane są śmieci-kartony, papierki, butelki. Proszę o przekazanie informacji do administratora terenu celem uprzątnięcia. Zdjęcie poglądowe co do lokalizacji. Źródło grafiki:google street view.

Wrzucone śmieci i 4 krzesła restauracji Promenada do jeziora Paprocany (ul. Parkowa 17)

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-11-27 22:32:37

Proszę o podjęcie działań mających na celu usunięcie 4 krzeseł wrzuconych do jeziora Paprocany będących własnościom restauracji Promenada. Proszę o przekazanie do MOSIR lub do zarządcy restauracji celem uprzątnięcia nieprawidłowości, w miejscu często odwiedzanym przez turystów będącym największą atrakcjom, a zarazem wizytówką miasta Tychy. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego zgłoszenia (i nie informowanie mnie kto nie jest administratorem w/w terenu...). Na zdjęciu przedmiot w/w usterki tj. jedno z czterech krzeseł należących do restauracji, oraz śmieci pochodzące z restauracji wrzucone do jeziora.

Zalegające śmieci pod promenadą Paprocany

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-11-27 22:26:15

Proszę o przekazanie do mosir celem uprzątnięcia śmieci znajdujących się pod promenadą. Wejście pod promenadę możliwe jest dzięki specjalnym drzwiom zrobionym do celu wyciagania kosztowności. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy. Nie interesuje mnie w czyim administrowaniu nie jest ten teren. Kolorem czerwonym oznaczony przedmiot usterki.

Rozbite szkło przy przejściu dla pieszych skrzyżowanie ul.AK/Parpocańska

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-09-16 09:39:03

Ponownie zgłaszam usterkę: Rozbite szkło nie zostało posprzątane , przy przejściu dla pieszych wzdłuż ul.Paprocańska/AK okolice ronda Olimpijskiego.

Rozbite szkło wzdłuż ul.Paprocańska/AK

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-09-06 17:38:05

Rozbite szkło, śmieci od miesiąca przy przejściu dla pieszych wzdłuż ul.Paprocańska/AK okolice ronda Olimpijskiego

Przepełnione kosze

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-08-20 17:45:16

Dzień dobry Bardzo proszę o opróżnienie koszy na ryneczku os K Ta sytuacja często się powtarza już raz prosiłam aby częściej je opróżniać. W związku z tym że one są notorycznie przepełnione może ustawić większe kosze ?? Pozdrawiam Aleksandra Pabian Radna Miasta Tychy

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×