Mapa

Zgłoszenia (180)

Pokaż

Zaśmiecone prywatne targowisko przy A-Z

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-12-03 17:25:18

Proszę o przekazanie do realizacji PRZEZ DZIELNICOWEGO STRAŻY MIEJSKIEJ (nie MZUIM, TZUK itd!!!). Handlowcy prywatnego targowiska obok DH A-Z nagminnie po zakończeniu godzin pracy zamykają swoje punkty, a przed nimi zostawiają śmieci (reklamówki, kartony, papierki, butelki, wytłoczki itp.)-oznaczone na załączonym do zgłoszenia realnym zdjęciu występującej sytuacji. Powtarza się ona codziennie, zaś z środka chodnika (obszar wysypany kamieniami, odpadów nie sprzątają ani handlowcy, ani dozorca budynku handlowo-mieszkalnego po stronie przeciwnej. Powoduje to straszny bałagan, a dla mieszkańców przyległej nieruchomości (ul. Dębowa 10-14) wieczny bałagan za oknem.

Śmieci rozrzucone na terenie marketu tesco

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-11-27 22:57:54

W okolicach miejsca dostaw na terenie zielonym, oraz parkingu należącym do administratora marketu tesco dnia 25.11 można zaobserwować porozrzucane są śmieci-kartony, papierki, butelki. Proszę o przekazanie informacji do administratora terenu celem uprzątnięcia. Zdjęcie poglądowe co do lokalizacji. Źródło grafiki:google street view.

Wrzucone śmieci i 4 krzesła restauracji Promenada do jeziora Paprocany (ul. Parkowa 17)

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-11-27 22:32:37

Proszę o podjęcie działań mających na celu usunięcie 4 krzeseł wrzuconych do jeziora Paprocany będących własnościom restauracji Promenada. Proszę o przekazanie do MOSIR lub do zarządcy restauracji celem uprzątnięcia nieprawidłowości, w miejscu często odwiedzanym przez turystów będącym największą atrakcjom, a zarazem wizytówką miasta Tychy. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego zgłoszenia (i nie informowanie mnie kto nie jest administratorem w/w terenu...). Na zdjęciu przedmiot w/w usterki tj. jedno z czterech krzeseł należących do restauracji, oraz śmieci pochodzące z restauracji wrzucone do jeziora.

Zalegające śmieci pod promenadą Paprocany

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-11-27 22:26:15

Proszę o przekazanie do mosir celem uprzątnięcia śmieci znajdujących się pod promenadą. Wejście pod promenadę możliwe jest dzięki specjalnym drzwiom zrobionym do celu wyciagania kosztowności. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy. Nie interesuje mnie w czyim administrowaniu nie jest ten teren. Kolorem czerwonym oznaczony przedmiot usterki.

Rozbite szkło przy przejściu dla pieszych skrzyżowanie ul.AK/Parpocańska

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-09-16 09:39:03

Ponownie zgłaszam usterkę: Rozbite szkło nie zostało posprzątane , przy przejściu dla pieszych wzdłuż ul.Paprocańska/AK okolice ronda Olimpijskiego.

Rozbite szkło wzdłuż ul.Paprocańska/AK

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-09-06 17:38:05

Rozbite szkło, śmieci od miesiąca przy przejściu dla pieszych wzdłuż ul.Paprocańska/AK okolice ronda Olimpijskiego

Przepełnione kosze

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-08-20 17:45:16

Dzień dobry Bardzo proszę o opróżnienie koszy na ryneczku os K Ta sytuacja często się powtarza już raz prosiłam aby częściej je opróżniać. W związku z tym że one są notorycznie przepełnione może ustawić większe kosze ?? Pozdrawiam Aleksandra Pabian Radna Miasta Tychy

Przepełnione kosze

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-08-13 19:32:26

Dzień dobry Bardzo proszę o opróżnienie koszy na os K i zwiększenie częstotliwości sprzątania ich gdyż notorycznie są przepełnione Pozdrawiam Aleksandra Pabian Radna Miasta Tychy

Zaśmiecony parking koło dzikiej plaży - ul. Nad Jeziorem.

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-06-26 13:26:14

Dzień dobry, na parkingu od strony dzikiej plaży jest bardzo zaśmiecone, łącznie z rękawiczkami jednorazowymi. Kosze są nie opróżnione od dawna. Rejon mostka gdzie wchodzi się do Beach Baru.

Pełno śmieci pod ławkami na promenadzie- Paprocany

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-06-18 09:35:22

Proszę o pilne zlecenie uprzątnięcia śmieci leżących pod ławkami na promenadzie na Paprocanach, jest możliwość wejścia pod ławki dzięki tym drzwiom które zostały zrobione, aby móc wyjąć gdy coś wartościowego tam wpadnie. Myśle że dobrym pomysłem byłoby wpisanie tego miejsca do stałego harmonogramu sprzątania terenów wokół jeziora. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego zgłoszenia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×