Mapa

Zgłoszenia (84)

Pokaż

Zalegające odpady przy ul Dębowej 8a

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2016-10-18 10:38:20

Kontener na śmieci nie został wymieniony na czas. Okoliczni mieszkańcy zaczęli składować odpady obok kontenera. Dodatkowo handlujący na pobliskim targowisku dorzucili dużo opakowań kartonowych. Zalegają tam również zagrażające zdrowiu odpady pozostałe po remoncie parkingu. Deski z gwoździami, metalowe opaski itd.

MZBM

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2016-09-20 13:57:08

Od kilku lat tak wygląda śmietnik przy ul Czechowa 5 i 7. MZBM poinformowany o problemie zaproponował cytuję "najlepiej żeby wspólnoty zebrały pieniądze ,zebrały podpisy mieszkańców i postawiły altankę bo ROM nie ma pieniędzy". To jakaś kpina! Od czego są w takim razie pracownicy spółdzielni mieszkaniowych? Problem jest uciążliwy o tyle,że każdy może podrzucic śmieci,notorycznie koczują tam bezdomni,i nasiliła się obecnosć ptaków,które nie dość,że brudzą balkony(bo osadziły się na osiedlu), teren wokół śmietnika(żywią się odpadami z kontenerów),hałasują dzień i noc to do tego wiecznie trzeba uważać by nie wdepnąć w pieluchę czy stare leki lub inne niebezpieczne przedmioty. Zaznaczam,że zaraz obok jest piaskownica gdzie bawią się dzieci! Myślę,że Sanepid nałożyłby karę za tak skandalicznie wyglądający teren.

zalegający popiół

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2019-09-10 22:46:56

Dzień dobry, Proszę o interwencję ws. zalegającego popiołu na tyłach na posesji przy ul. Leśnej zgodnie z oznaczonym na mapie miejscem. Pozdrawiam

zalegające śmieci po każdym targu

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2019-06-28 17:33:20

Po każdym targu, pomimo rzekomego posprzątania na ul. ks. kapicy i na ul. sienkiewicza zalegaja śmieci. Za nim ekipa sprzatajaca zacznie sprzatac śmieci zostają wywiane przez wiatr na przylegajace ulice. Nikt tego nie sprząta. Ekipa sprzątająca czesto się zmienia i nie dokładnie sprzata, pozostawiając po każdym targu mnóstwo smieci na chodniku. Zdjęcia przedstawiają ulice po "posprzataniu"

Zaśmiecony teren-małe Tesco

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2019-03-14 07:34:56

Na terenie małego tesco wala sie pełno śmieci kartomow i reklamówek. Które trwają nawet po ulicy. Sytuacja ma m-ce od niedzieli. Zdjęcie nie przedstawia skali zaśmiecenia...

śmieci przy pomniku obok Muzeum

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2018-09-11 06:49:27

Wstyd w takim miejscu taki śmietnik...

Przy browarze nie jest sprzątane!

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2018-06-06 15:01:53

Od ostatniego zgłoszenia zprzed miesiąca gdzie zapewnialiscie ze sprzatacie tu raz w miesiacu te same odpady leza a do tego kilka puszek na chodniku przy skrzyzowaniu, folia plastikowa. PROSZĘ NIE WPROWADZAĆ LUDZI W BŁĄD SĄ MIEJSCA W TYCHACH GDZIE NIE JEST SPRZĄTANE WOGÓLE! I TAKIM MIEJSCEM SĄ PASY ZIELENI PRZY SKRZYŻOWANIU NA BROWAŻE. JAK WYSYŁAM ZGŁOSZENIE TO LICZE NA UPRZĄNIĘCIE BAŁAGANU NIE ZAŚ NA INFORMACJE ZE KIEDYS TO SPRZATNIECIE ZA MIESIAC TO SKANDAL PROSZE PRZEKAZAĆ MOJĄ PROŚBĘ W CAŁOSCI. INNA SPRAWA ZE OD PARKINGU PRZY BROWARZE DO PRZYSTANKU NIE MA ANI JEDNEGO KOSZA. Przez co ludzie rzucają śmieci na chodnik i trawnik i tereny obok dk 44 również toną w śmieciach!!! zróbcie coś z tym!!!

smieci z promnic

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2017-09-10 14:45:16

niezabezpieczobe śmieci z promnic nawiane na paprocany

przepełniony pojemnik na używaną odzież

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2017-08-08 08:25:22

Przy przystanku na Mąkołowcu ul. Objazdowa jest przepełniony pojemnik na odzież używaną. Zrobił się śmietnik (patrz foto)

śmietnik przy śmietniku

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2017-06-24 19:11:05

Wyprowadzenie zamknięcia dostępu do śmieci spowodował wielki problem z śmieciami wokół śmietnika.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×