Mapa

Zgłoszenia (183)

Pokaż

Przepełnione kosze

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-08-13 19:32:26

Dzień dobry Bardzo proszę o opróżnienie koszy na os K i zwiększenie częstotliwości sprzątania ich gdyż notorycznie są przepełnione Pozdrawiam Aleksandra Pabian Radna Miasta Tychy

Zaśmiecony parking koło dzikiej plaży - ul. Nad Jeziorem.

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-06-26 13:26:14

Dzień dobry, na parkingu od strony dzikiej plaży jest bardzo zaśmiecone, łącznie z rękawiczkami jednorazowymi. Kosze są nie opróżnione od dawna. Rejon mostka gdzie wchodzi się do Beach Baru.

Pełno śmieci pod ławkami na promenadzie- Paprocany

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-06-18 09:35:22

Proszę o pilne zlecenie uprzątnięcia śmieci leżących pod ławkami na promenadzie na Paprocanach, jest możliwość wejścia pod ławki dzięki tym drzwiom które zostały zrobione, aby móc wyjąć gdy coś wartościowego tam wpadnie. Myśle że dobrym pomysłem byłoby wpisanie tego miejsca do stałego harmonogramu sprzątania terenów wokół jeziora. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego zgłoszenia.

przepełniony kosz

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-06-14 16:15:28

Zalegające odpady

przepełniny kosz

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-06-04 13:34:34

przepełniony kosz uliczny

Śmietnisko przy kontenerze

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-04-27 18:30:33

Śmietnisko przy kontenerze

Ponownie wysypane śmieci z kosza spółdzielni na pasie zieleni przed Niepodległości 116

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-04-16 14:27:04

W dniu dzisiejszym w godzinach porannych ponownie z kosza spółdzielni wyfrunęły śmieci na miejski pas zieleni (jak co tydzień), sytuacja była także zgłaszana wielokrotnie spółdzielni przez mieszkańców sąsiednich bloków. Proszę o ponowne uprzątnięcie. Zdjęcie poglądowe ( z poprzedniego tygodnia).

działka stwarzająca zagrożenie pożarowe ul. Jaskółcza

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-04-07 20:04:49

zwracam się kolejny raz o interwencję w sprawie zaniedbanej działki. wielokrotnie sąsiedzi z całej ulicy próbowali interweniować w UM, straż miejska itp. Właściciel działki jedynie reaguje jak dostanie pismo z miasta niestety nadal nieudolnie: za 1 razem posprzątał tylko wysypisko śmieci za 2 razem częściowo rozebrał zdewastowaną szopkę(styropian ułożył na kupkę, która po czasie wiatr rozwiał po całej działce i okolicy)oraz ściął TYLKO drzewka samosiejki z środka działki pozostawiając gałęzie i wszelkie odpady na tejże działce. Składowisko ma wymiary 5x5x5m stanowi to poważne zagrożenie pożarowe dla okolicznych domów - brak płotu, same suche drewno, wiosna sucha pora Mamy wiosnę wszystko zaczyna kwitnąć.Latem znów powstanie tzw. "dżungla", która odbiera całkowicie słońce sąsiadom.a i trawa zamienia się w mech i podobne. Powstanie mnóstwo samosiejek, które rosną w szybkim tempie. Bardzo proszę o zażądanie: 1)aby właściciel usunął śmieci - styropian, gruz, nadal nierozebrana szopka 2)usunął niebezpieczną stertę gałęzi stanowiąca zagrożenie pożarowe !!! 3) ściął wszystkie drzewa i krzewy 2 m od płotu sąsiadów ( od wielu lat sąsiedzi na własną rękę muszą usuwać gałęzie(często z kolcami) co jest utrudnione przez znaczne zarośnięcie, kolce oraz szerzące się robactwo Młodzież często gromadzi się na tej działce i wkrótce dojdzie do tragedii... proszę o kontakt to pokaże zdjęcia. działka ulica Jaskółcza 32

Ponownie wysypane śmieci z kosza spółdzielni na pasie zieleni przed Niepodległości 116

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-04-02 21:23:44

W dniu dzisiejszym tj 2-04-2020 (w godzinach popołudniowych) ponownie wysypały się śmieci na miejski pas zieleni przed Niepodległości 116(w zasadzie jak co tydzień) z przepełnionego kosza tsm oskard. Ponownie proszę o pilne zlecenie uprzątnięcia śmieci z pasa zieleni.

Ponownie 4.03 wysypały się śmieci z kontenera tsm oskard przy Niepodległości 116

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-03-08 08:16:24

Ponownie leżą śmieci na miejskim pasie zieleni, które wyfruneły z kosza tsm oskard... sytuacja analogiczna jak w poprzednich tygodniach. Praktycznie co środę/czwartek wysypują się odpady z koszy tsm oskard, które nie są odpowiednio zabezpjeczone przed wiatrem. Proszę o uprzątnięcie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×