Pełno smieci G. Rowerckiego
zalegające odpady komunalne
Zgłoszono 19 czerwca 2026 7:33
Przyjęte
W odpowiedzi na otrzymane zgłoszenie informuję, iż zlecono uporządkowanie terenu.
26 czerwca 2026, 12:47
Proszę napisać kiedy zostaną pozbierane śmieci z ul. Grota Roweckiego, od skrzyżowania z Azetem w stronę Edukacji. Na trawniku pod drzewami -teren miasta zalegają śmieci. Pod ławką na przeciwko lodziarni Cypisek pełno rozrzuconych kartek papierowych. śmieci zalegają juz od kilku dni. Proszę przed weekendem o uporządkwanie