Mapa

Zgłoszenia (228)

Pokaż

Wykoszenie trawy

zniszczona zieleń
Poza uprawnieniami
2020-06-16 16:50:52

Dzień dobry. Na działce należącej do gminy Tychy a która graniczy z naszą działką przy ul.Marzanny 39, nie była w tym roku wykaszana trawa. W domu zamieszkują m.in. alergicy, którzy są uczuleni na pylenie traw. Proszę o systematyczne wykaszanie tej działki.

Śmieci

dzikie wysypisko
Poza uprawnieniami
2020-02-16 18:12:06

Śmieci

Ponownie zgłaszam- dzikie wysypisko na terenie nasypu kolejowego

dzikie wysypisko
Poza uprawnieniami
2020-02-13 17:06:50

Skoro mieszkańcy porzucają odpady wzdłuż nasypu kolejowego to miasto powinno teren uprzątnąć, po poinformowaniu pkp i wsparciu ze strony ich pracownika, takie jest z tego co się orientuje stanowisko PKP (wynika to z poprzednich państwa odpowiedzi). Pierwszy raz sprawę zgłosiłem w lutym 2019, przez rok miasto nie było w stanie dokonać porządków na przedstawionym na ilustracji terenie, materace przedstawione na zdjęciu dalej leżą w tym samym miejscu zarzucone błotem i innymi plastikami, od 2017 roku kiedy to kolej uporządkowała teren z drzew i krzewów miasto nie przeprowadziło tak masowej akcji sprzątania (od ciepłowni do przystanku Tychy-Dworzec). Kiepska jest to wizytówka miasta dla podróżujących koleją gdy z za okna pociągu widzą, setki zbitych butelek, stare opony, płyty meblowe, opakowania, materace, ubrania i inne nieczystości.

Dzikie wysypisko w lesie

dzikie wysypisko
Poza uprawnieniami
2019-12-01 16:05:26

W lesie przy elektrociepłowni jest dzikie wysypisko. Nietrudno trafić. Wystarczy iść jedyną ścieżką od stawu Grabowiec w kierunku elektrociepłowni. Po drodze na drzewach wiszą ubrania.

wysypiska w lesie

dzikie wysypisko
Poza uprawnieniami
2019-11-03 14:30:45

las za PECem, z drugiej strony 86 na przeciwko straży. cały las jest zapalony śmieciami.

zalegający popiół

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2019-09-10 22:46:56

Dzień dobry, Proszę o interwencję ws. zalegającego popiołu na tyłach na posesji przy ul. Leśnej zgodnie z oznaczonym na mapie miejscem. Pozdrawiam

Uschłe drzewo w skwerze im. Lecha i Marii Kaczynskich

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Poza uprawnieniami
2019-08-01 11:00:41

Proszę o podjęcie czynności mających na celu usunięcie uschłego drzewa w Skwerze im. Lecha i Marii Kaczyńskich. Psuje ono estetykę tego terenu. Myślę że byłaby to rozsądna decyzja aby wyciać to drzew i posadzić młode, aby właśnie park wyglądał bardziej zadabanie i schludnie. Proszę o przekazanie do administratora terenu celem podjęcia stosownych decyzji. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy.

Nieprawidłowosc w zieleńcu- krzew zarósł chodnik ul. Piłsudskiego

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Poza uprawnieniami
2019-07-31 09:50:40

Proszę przekazać informacje do administratora terenu/chodnika przy ul. Towarowej aby przeoprowadzone zostały w trybie pilnym prace porządkowe( przycięcie krzewu do krawężnika, aby nie powodował zagrożenia dla ruchu pieszych- aby przejść pieszy musi wejść na ścieżke rowerową utrudniając tym samym przejazd jednośladom). Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy. Zdjęcie nie jest mojego autorstwa.

Tak wygląda "regularne" sprzątanie przejścia podziemnego w stronę Jana Pawła II

gruz
Poza uprawnieniami
2019-07-30 10:40:44

Gruz leży od miesiąca i nikt od tej pory nie sprzątał tego przejścia podziemnego! Zagraża osobom starszym, w nocy jest niewidoczny i można się przewrócić. Proszę o natychmiastowe uprzatnięcie, oraz wycięcie wyrastającej trawy na schodach... Nie dość, że wygląda to nieestetycznie i brudno to jest to niebezpieczne. Nie interesuje mnie czyj jest ten teren proszę zawiadomić właściciela/miasto i załatwic tą ważną sprawę.

wysypisko

dzikie wysypisko
Poza uprawnieniami
2019-07-23 17:33:30

skrzyżowanie żorska z Nową dzikie wysypisko z dnia na dzień coraz większe

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×