Mapa

Zgłoszenia (228)

Pokaż

Zalegające odpady przy ul Dębowej 8a

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2016-10-18 10:38:20

Kontener na śmieci nie został wymieniony na czas. Okoliczni mieszkańcy zaczęli składować odpady obok kontenera. Dodatkowo handlujący na pobliskim targowisku dorzucili dużo opakowań kartonowych. Zalegają tam również zagrażające zdrowiu odpady pozostałe po remoncie parkingu. Deski z gwoździami, metalowe opaski itd.

Usunąć chore drzewo

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Ukończony
2016-10-12 17:32:59

Tuż przy przystanku linii 696 jest mocno uszkodzone drzewo. Aktualnie trwa wycinka fragmentu lasu który osłaniał od wiatru to chore drzewo. Proszę spowodować usunięcie tego drzewa gdyż stwarza zagrożenie dla autobusu i ludzi.

Usychające drzewo nad parkingiem

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Ukończony
2016-09-25 13:05:34

Kilka suchych gałęzi spadło już na ziemię.

wybieg dla psow

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Ukończony
2016-09-25 07:51:48

witam. ktoś dzisiejszej nocy siła rozwalił wejście na wybieg dla psów. teraz psy mogą wybierać poza wybieg gdzie jest to niebezpieczne dla innych ludzi z tego powodu.. proszę o jak najszybsza naprawe.. dziękuję bardzo i pozdrawiam

Przycięcie drzew

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Ukończony
2016-09-23 17:03:47

Na os. C na placu Czarnieckiego jest niewielki park, gdzie rosną głównie kasztany. Drzewa od wielu lat nie są przycinane, rozrosły się więc tak bardzo, że przerastają okoliczne trzypiętrowe budynki mieszkalne. Przez gęste gałęzie drzew nie dociera słońce, więc zamiast trawnika jest tam zazwyczaj błotne klepisko. Liczne gołębie gniazdujące w koronach drzew zanieczyszczają ławki i chodniki, więc park wygląda jak wielki kurnik, z którego unosi się przykry zapach. Kasztany rosnące w parku są niewątpliwą atrakcją okolicy, jednak z powodu dużego zaniedbania tego fragmentu zieleni miejskiej park nie spełnia swojej rekreacyjnej funkcji, a okoliczni mieszkańcy skarżą się na przykry zapach. Konieczne jest przycięcie gałęzi drzew, aby zmniejszyć ich zagęszczenie i wysokość drzew.

MZBM

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2016-09-20 13:57:08

Od kilku lat tak wygląda śmietnik przy ul Czechowa 5 i 7. MZBM poinformowany o problemie zaproponował cytuję "najlepiej żeby wspólnoty zebrały pieniądze ,zebrały podpisy mieszkańców i postawiły altankę bo ROM nie ma pieniędzy". To jakaś kpina! Od czego są w takim razie pracownicy spółdzielni mieszkaniowych? Problem jest uciążliwy o tyle,że każdy może podrzucic śmieci,notorycznie koczują tam bezdomni,i nasiliła się obecnosć ptaków,które nie dość,że brudzą balkony(bo osadziły się na osiedlu), teren wokół śmietnika(żywią się odpadami z kontenerów),hałasują dzień i noc to do tego wiecznie trzeba uważać by nie wdepnąć w pieluchę czy stare leki lub inne niebezpieczne przedmioty. Zaznaczam,że zaraz obok jest piaskownica gdzie bawią się dzieci! Myślę,że Sanepid nałożyłby karę za tak skandalicznie wyglądający teren.

Uschnięty konar nad chodnikiem

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Ukończony
2016-09-05 09:54:47

Niebezpiecznie zwisający uschnięty konar drzewa nad chodnikiem. W każdej chwili może się urwac,spadając na któregoś z przechodniów

Zarośniety chodnik

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Ukończony
2016-09-04 21:48:30

Bardzo fajny chodnik na żwakowie ale połowa całkowicie zarośnięta. Przydałoby się to obciąć.

Zarośnięty Staw w Parku Franciszka i Klary

zniszczona zieleń
Ukończony
2016-09-02 13:24:10

Kiedyś to był staw, dzisiaj niestety staw wysechł, zarósł i powstało bagno. Od stawu nieprzyjemnie pachnie. Staw trzeba pogłębić, roślinność usunąć, wodę wymienić.

brak chodnika

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Poza uprawnieniami
2020-06-23 12:16:05

W parku na os A obok placu zabaw dla psów nie mozna przejść ze względu na zarośnięte krzewy. trzeba iść po trawie

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×