Mapa

Zgłoszenia (461)

Pokaż

wysypiska w lesie

dzikie wysypisko
Poza uprawnieniami
2019-11-03 14:30:45

las za PECem, z drugiej strony 86 na przeciwko straży. cały las jest zapalony śmieciami.

zalegający popiół

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2019-09-10 22:46:56

Dzień dobry, Proszę o interwencję ws. zalegającego popiołu na tyłach na posesji przy ul. Leśnej zgodnie z oznaczonym na mapie miejscem. Pozdrawiam

Uschłe drzewo w skwerze im. Lecha i Marii Kaczynskich

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Poza uprawnieniami
2019-08-01 11:00:41

Proszę o podjęcie czynności mających na celu usunięcie uschłego drzewa w Skwerze im. Lecha i Marii Kaczyńskich. Psuje ono estetykę tego terenu. Myślę że byłaby to rozsądna decyzja aby wyciać to drzew i posadzić młode, aby właśnie park wyglądał bardziej zadabanie i schludnie. Proszę o przekazanie do administratora terenu celem podjęcia stosownych decyzji. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy.

Nieprawidłowosc w zieleńcu- krzew zarósł chodnik ul. Piłsudskiego

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Poza uprawnieniami
2019-07-31 09:50:40

Proszę przekazać informacje do administratora terenu/chodnika przy ul. Towarowej aby przeoprowadzone zostały w trybie pilnym prace porządkowe( przycięcie krzewu do krawężnika, aby nie powodował zagrożenia dla ruchu pieszych- aby przejść pieszy musi wejść na ścieżke rowerową utrudniając tym samym przejazd jednośladom). Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy. Zdjęcie nie jest mojego autorstwa.

zarośnięty chodnik

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Poza uprawnieniami
2019-07-30 17:27:15

Idąc do galerii Gemini wzdłuż ul.Towarowej na chodniku przed mostem rosną krzaki, które zasłoniły całą ścieżkę dla pieszych i trzeba ten kawałek iść ścieżką rowerową

Tak wygląda "regularne" sprzątanie przejścia podziemnego w stronę Jana Pawła II

gruz
Poza uprawnieniami
2019-07-30 10:40:44

Gruz leży od miesiąca i nikt od tej pory nie sprzątał tego przejścia podziemnego! Zagraża osobom starszym, w nocy jest niewidoczny i można się przewrócić. Proszę o natychmiastowe uprzatnięcie, oraz wycięcie wyrastającej trawy na schodach... Nie dość, że wygląda to nieestetycznie i brudno to jest to niebezpieczne. Nie interesuje mnie czyj jest ten teren proszę zawiadomić właściciela/miasto i załatwic tą ważną sprawę.

wysypisko

dzikie wysypisko
Poza uprawnieniami
2019-07-23 17:33:30

skrzyżowanie żorska z Nową dzikie wysypisko z dnia na dzień coraz większe

zalegające śmieci po każdym targu

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2019-06-28 17:33:20

Po każdym targu, pomimo rzekomego posprzątania na ul. ks. kapicy i na ul. sienkiewicza zalegaja śmieci. Za nim ekipa sprzatajaca zacznie sprzatac śmieci zostają wywiane przez wiatr na przylegajace ulice. Nikt tego nie sprząta. Ekipa sprzątająca czesto się zmienia i nie dokładnie sprzata, pozostawiając po każdym targu mnóstwo smieci na chodniku. Zdjęcia przedstawiają ulice po "posprzataniu"

śmieci w stawie

dzikie wysypisko
Poza uprawnieniami
2019-06-08 06:38:15

W parku północnym co raz więcej śmieci pływa. butelki, folie i cale worki na smieci wrzucone przez dzialkowiczow.

Śmieci przy wejściu do tunelu- nasyp kolejowy

dzikie wysypisko
Poza uprawnieniami
2019-04-09 12:49:41

Ktoś wysypał pełno odpadów przy schodach obok tunelu niedaleko dawnego przystanku kolejowego Tychy- miasto. Proszę o powiadomienie administratora terenu celem uprzątnięcia. Myśle, że zdjęcie przedstawia wystarczająco powege sytuacji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×