Mapa

Zgłoszenia (461)

Pokaż

wyrwany slup

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Poza uprawnieniami
2020-12-20 08:31:53

jw

Wiecznie zaśmiecone targowisko przy DH A-Z

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2020-11-28 08:31:16

Proszę o przekazanie do realizacji przez dzielnicowego straży miejskiej. Handlowcy prywatnego targowiska obok DH A-Z nagminnie po zakończeniu godzin pracy zamykają swoje punkty, a przed nimi zostawiają śmieci (reklamówki, kartony, papierki, butelki, wytłoczki itp.)-oznaczone na załączonym do zgłoszenia realnym zdjęciu występującej sytuacji. Powtarza się ona codziennie, zaś z środka chodnika (obszar wysypany kamieniami, odpadów nie sprzątają ani handlowcy, ani dozorca budynku handlowo-mieszkalnego po stronie przeciwnej. Powoduje to straszny bałagan, a dla mieszkańców przyległej nieruchomości (ul. Dębowa 10-14) wieczny bałagan za oknem.

Niezebrane liście i pełno porozrzucanych śmieci na miejskim pasie zieleni przed Niepodległości 116

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2020-11-26 13:05:17

Proszę o uprzątnięcie porozrzucanych śmieci z pasu zieleni przy al. Niepodległości i podbieranie zalegających liści. Psuje to estetykę ścisłego centrum miasta na przeciwko urzędu miasta...

nieodtworzone ogrodzenie i teren SP3

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Poza uprawnieniami
2020-08-26 12:48:59

Po przeprowadzonych pracach ciepłowniczych na terenie Osiedla A (teren SP3 oraz ogrodzenie) nie został odtworzony płot i powierzchnia podwórka (trawnik). Kilkanaście paneli nie zostało zamontowanych ponownie, leżą porozrzucane wraz ze słupkami na terenie podwórka szkolnego. Teren szkoły jest nieogrodzony, rozkopana ziemia i gruz zostały pozostawione na podwórku. W pozostawionych dziurach zbiera się woda. Być może obowiązkiem wykonawcy było prawidłowe odtworzenie terenu i infrastruktury i wystarczy uruchomić gwarancję? Dodam, że ogrodzenie było nowe, założone kilka lat temu.

brak chodnika

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Poza uprawnieniami
2020-06-23 12:16:05

W parku na os A obok placu zabaw dla psów nie mozna przejść ze względu na zarośnięte krzewy. trzeba iść po trawie

zapadlina

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Poza uprawnieniami
2020-06-20 09:51:13

Po wykonaniu przyłącza CO dla Wilkowyj nie dokończona rewitalizacja terenu. przy. studzience powstała zapadlina.

Wykoszenie trawy

zniszczona zieleń
Poza uprawnieniami
2020-06-16 16:50:52

Dzień dobry. Na działce należącej do gminy Tychy a która graniczy z naszą działką przy ul.Marzanny 39, nie była w tym roku wykaszana trawa. W domu zamieszkują m.in. alergicy, którzy są uczuleni na pylenie traw. Proszę o systematyczne wykaszanie tej działki.

Śmieci

dzikie wysypisko
Poza uprawnieniami
2020-02-16 18:12:06

Śmieci

Ponownie zgłaszam- dzikie wysypisko na terenie nasypu kolejowego

dzikie wysypisko
Poza uprawnieniami
2020-02-13 17:06:50

Skoro mieszkańcy porzucają odpady wzdłuż nasypu kolejowego to miasto powinno teren uprzątnąć, po poinformowaniu pkp i wsparciu ze strony ich pracownika, takie jest z tego co się orientuje stanowisko PKP (wynika to z poprzednich państwa odpowiedzi). Pierwszy raz sprawę zgłosiłem w lutym 2019, przez rok miasto nie było w stanie dokonać porządków na przedstawionym na ilustracji terenie, materace przedstawione na zdjęciu dalej leżą w tym samym miejscu zarzucone błotem i innymi plastikami, od 2017 roku kiedy to kolej uporządkowała teren z drzew i krzewów miasto nie przeprowadziło tak masowej akcji sprzątania (od ciepłowni do przystanku Tychy-Dworzec). Kiepska jest to wizytówka miasta dla podróżujących koleją gdy z za okna pociągu widzą, setki zbitych butelek, stare opony, płyty meblowe, opakowania, materace, ubrania i inne nieczystości.

Dzikie wysypisko w lesie

dzikie wysypisko
Poza uprawnieniami
2019-12-01 16:05:26

W lesie przy elektrociepłowni jest dzikie wysypisko. Nietrudno trafić. Wystarczy iść jedyną ścieżką od stawu Grabowiec w kierunku elektrociepłowni. Po drodze na drzewach wiszą ubrania.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×