Mapa

Zgłoszenia (372)

Pokaż

alkoholicy!!

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2016-09-03 11:18:06

proszę o straż miejska aby wreszcie się ruszyła do roboty a kie ciągle przy interwencji przerabiałam w inne miejsca tych pijaków! ja idąc z dziećmi muszę iść inna strona ulicy bad Moje dzieci ich omijają szerokim łukiem bo tak się ich boją! pijaki pijaki zasmiecaja ta część. zostawiają tam worki, pudelka, reklamówki i pełno butelek. mann straż miejska nie potrafią sobie z tym poradzić! wstyd!! aby mieszkańcy musieli interweniować! pijaki stoją albo przy kwiaciarni obok chińczyka na os B, albo niżej przy opuszczonym budynku z cyfry +, albo przy ul. bohaterów warszawy 34 tuż przy domku z taurona, albo stoją już od 6ej rana przy boisku na Brzozowej przy działkach i tam zasmiecaja trawniki. przy sklepie Galon na B piją bez skrupułów nikt im nie zabrania pić.. przez straż miejska, policję oraz mann to osiedle wygląda jak wygląda! zróbcie coś z tym aby moje dzieci jak i od innych mogli czuć się tu choć trochę bezpiecznie i nie brało od takich pijaków doświadczenia inaczej nasze dzieci będą tacy jak oni i będziecie nas rodziców oskarżać jak ich wychowujemy a będzie to wasza wina!

zbyt rozrosniete drzewo

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Poza uprawnieniami
2016-09-02 19:17:25

krzaki przy drzewie nachodzą na chodnik.brak przejścia dla pieszych

zapadnięta ziemia w trawniku

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Poza uprawnieniami
2016-09-01 12:22:52

Konecznego 16 - zapadła się ziemia na trawniku - można skręcić nogę

Dzikie wysypiska śmieci na terenie przyległym do ROD cz.2

dzikie wysypisko
Odmowa
2021-02-23 09:31:51

Proszę o powiadomienie przez dzielnicowego straży miejskiej miasta Tychy administratora terenu o jego zaśmieceniu celem uprzątnięcia. Zdjęcia z 21-02-2021r (ukazują opisany problem we wskazanej w zgłoszeniu lokalizacji).

Porzucone śmieci w workach (odpady wielkogabarytowe/budowlane)

dzikie wysypisko
Odmowa
2021-02-23 09:27:53

Proszę o przekazanie przez dzielnicowego straży miejskiej miasta Tychy informacji do administratora terenu celem uprzątnięcia śmieci, które winny być wywiezione we własnym zakresie na pszok.To dzikie wysypisko występuję we wskazanym m-cu od ok. roku. Zdjęcie zrobione 21-02-2020r przedstawia problem opisany w zgłoszeniu.

Porzucone śmieci/dzikie wysypisko na terenie przyległym do ROD

dzikie wysypisko
Odmowa
2021-02-23 09:23:46

Proszę o przekazanie przez dzielnicowego straży miejskiej miasta Tychy do administratora terenu informacji o zaśmieceniu terenu w wskazanym miejscu. Zdjęci

Worki z plastikiem w rowie

zalegające odpady komunalne
Odmowa
2021-02-19 13:54:12

W rowie przy ul. Oświęcimskiej leżą worki z plastikiem. Czyżby Master zgubił? 2 worki leżą obok siebie. Trzeci jest trochę dalej w stronę Mikołowa.

Na terenie administrowanym przez TZUK obok przejścia podziemnego Dąbrowskiego-Jana Pawła II (obok poczty) porzucone odpady wielkogabarytowe

dzikie wysypisko
Odmowa
2021-02-04 23:02:41

Na terenie administrowanym przez TZUK obok przejścia podziemnego Dąbrowskiego-Jana Pawła II (obok poczty) porzucone odpady wielkogabarytowe. Najprawdopodobniej porzucają je tam bezdomni. Proszę o uprzątnięcie śmieci widocznych na zdjęciu, oraz tych znajdujących się pod schodami (w granicach terenu administrowanego przez Tzuk). Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia. Dziękuje za pozytywne rozpatrzenie poprzednich zgłoszeń.

Do kompetencji TZUK: Zalegające śmieci przy przejściu podziemnym Tychy Dąbrowskiego- Tychy Jana Pawła II (obok poczty)

zalegające odpady komunalne
Odmowa
2020-12-03 17:30:17

Zgodnie z informacją do kompetencji TZUK:Proszę o przekazanie do administratora terenu celem uprzątnięcia. Śmieci zalegają od kilku miesięcy. Podczas pokosu zieleni firma ich nie odebrała. Znajdują się one także pod schodami. Nieprawidłowość oznaczona na zdjęciu okręgiem w obramowaniu barwy czerwonej.

Pełno śmieci obok przejścia podziemnego Tychy Dąbrowskiego-Tychy Jana Pawła II (przejście obok Poczty Polskiej)

zalegające odpady komunalne
Odmowa
2020-11-27 22:50:18

Proszę o przekazanie do administratora terenu celem uprzątnięcia. Śmieci zalegają od kilku miesięcy. Podczas pokosu zieleni firma ich nie odebrała. Znajdują się one także pod schodami. Nieprawidłowość oznaczona na zdjęciu okręgiem w obramowaniu barwy czerwonej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×