Mapa

Zgłoszenia (180)

Pokaż

śmietnik przy śmietniku

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2017-06-24 19:11:05

Wyprowadzenie zamknięcia dostępu do śmieci spowodował wielki problem z śmieciami wokół śmietnika.

Dzikie wysypisko

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2017-06-19 20:44:21

Dzikie wysypisko kolo pętli trolejbusowej przy ul. Sikorskiego za budki "Izmir Kebab".

Niebezpieczeństwo na chodniku przy ul. Tischnera.

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2017-06-18 16:37:19

Szanowni Państwo, z niedawno powstałego chodnika w Parku Południowym, na skutek opadów, a także użytkowania przez mieszkańców, podłoże spłynęło na chodnik biegnący wzdłuż ul. Ks. Tischnera. Wygląda to nieestetycznie i nieprofesjonalnie, a jest o tyle niebezpieczne, gdyż znajduje się również na pasie wyznaczonym dla ruchu rowerów - łatwo przy tym wpaść w poślizg i spowodować wypadek. Bardzo proszę o zajęcie się tą sprawą. Pozdrawiam, Maciej Bodzioch

alkoholicy!!

zalegające odpady komunalne
Poza uprawnieniami
2016-09-03 11:18:06

proszę o straż miejska aby wreszcie się ruszyła do roboty a kie ciągle przy interwencji przerabiałam w inne miejsca tych pijaków! ja idąc z dziećmi muszę iść inna strona ulicy bad Moje dzieci ich omijają szerokim łukiem bo tak się ich boją! pijaki pijaki zasmiecaja ta część. zostawiają tam worki, pudelka, reklamówki i pełno butelek. mann straż miejska nie potrafią sobie z tym poradzić! wstyd!! aby mieszkańcy musieli interweniować! pijaki stoją albo przy kwiaciarni obok chińczyka na os B, albo niżej przy opuszczonym budynku z cyfry +, albo przy ul. bohaterów warszawy 34 tuż przy domku z taurona, albo stoją już od 6ej rana przy boisku na Brzozowej przy działkach i tam zasmiecaja trawniki. przy sklepie Galon na B piją bez skrupułów nikt im nie zabrania pić.. przez straż miejska, policję oraz mann to osiedle wygląda jak wygląda! zróbcie coś z tym aby moje dzieci jak i od innych mogli czuć się tu choć trochę bezpiecznie i nie brało od takich pijaków doświadczenia inaczej nasze dzieci będą tacy jak oni i będziecie nas rodziców oskarżać jak ich wychowujemy a będzie to wasza wina!

Zalegające śmieci

zalegające odpady komunalne
Odmowa
2021-03-16 09:11:15

W okolicach kotłowni zlokalizowanej przy ulicy Krzyżowskich 28 zalegają sterty śmieci, puste butelki, kartony i materace. Konieczne jest także uprzątnięcie terenów zielonych znajdujących się obok budynku.

Worki z plastikiem w rowie

zalegające odpady komunalne
Odmowa
2021-02-19 13:54:12

W rowie przy ul. Oświęcimskiej leżą worki z plastikiem. Czyżby Master zgubił? 2 worki leżą obok siebie. Trzeci jest trochę dalej w stronę Mikołowa.

Do kompetencji TZUK: Zalegające śmieci przy przejściu podziemnym Tychy Dąbrowskiego- Tychy Jana Pawła II (obok poczty)

zalegające odpady komunalne
Odmowa
2020-12-03 17:30:17

Zgodnie z informacją do kompetencji TZUK:Proszę o przekazanie do administratora terenu celem uprzątnięcia. Śmieci zalegają od kilku miesięcy. Podczas pokosu zieleni firma ich nie odebrała. Znajdują się one także pod schodami. Nieprawidłowość oznaczona na zdjęciu okręgiem w obramowaniu barwy czerwonej.

Pełno śmieci obok przejścia podziemnego Tychy Dąbrowskiego-Tychy Jana Pawła II (przejście obok Poczty Polskiej)

zalegające odpady komunalne
Odmowa
2020-11-27 22:50:18

Proszę o przekazanie do administratora terenu celem uprzątnięcia. Śmieci zalegają od kilku miesięcy. Podczas pokosu zieleni firma ich nie odebrała. Znajdują się one także pod schodami. Nieprawidłowość oznaczona na zdjęciu okręgiem w obramowaniu barwy czerwonej.

jednorazowe rękawiczki

zalegające odpady komunalne
Odmowa
2020-04-04 10:07:07

Na osiedlu K zalegają jednorazowe rękawiczki najprawdopodobniej pochodzące z pobliskich sklepów. Kto to posprząta i czy takie odpady nie powinny być traktowane jako odpady medyczne? Załączone zdjęcie zostało zrobione w na ul. Konecznego w okolicy klatki 26.

Porozrzucane śmieci przy ławce ul. Jana Pawła II

zalegające odpady komunalne
Odmowa
2019-08-01 10:56:25

Mniej więcej od połowy lipca przy ławce naprzeciwko Senatora leży pełno porozrzucancych śmieci, przy innych ławkach równiez walaja się butelki i inne plastiki. Proszę o przekazanie do odpowiedzialnych za utrzymanie czystości na tym terenie. Jednak mam jeszcze jedną prośbę- o ustawienie koszy przy ławkach (Jak to się stało że na ul. Jana Pawła II nie ma ani jednego kosza od ronda (przy lodowisku) aż do przystanku na przeciw hotelu to przecież ponad 1km odcinek... Sugeruje przemyśleć także czy nie nalezało by postawić dodatkowe kosze. Sądze po rozrzuconej ilości śmieci że warto? Proszę o uprzątnięcie terenu przy ławkach psuje on estetykę jednej z głownych ulic miasta.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×