Mapa

Zgłoszenia (186)

Pokaż

Zalegające wysypisko śmieci ul. sienkiewicza i ul. ks. kapicy

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2018-09-06 13:20:13

Zgłaszam po raz kolejny zalegające śmieci pomiędzy sklepem Biedronka a targiem na Starych Tychach na ul. Sienkiewicza i na ul. Ks. Kapicy. Jest to miejsce uczęszczane, ciągle zaśmiecone. Nikt tego miejsca nie monitoruje, ani nie sprząta na bieżąco. Wiem bo mieszkam przy tej ulicy. Po targu 2 razy w tygodniu to miejsce nie jest w ogóle sprzątnięte, a śmieci narastają. Nie są to śmieci bieżące tylko zalegające. Nie tylko są to plastiki, ale i rozkładające się jedzenie, owoce z targu które śmierdzi. Już kilka razy widziałam w tym miejscu szczury. Miejsce to jest tylko wtedy posprzątane gdy zgłaszam interwencje przez waszą stronę. Proszę o zainstalowanie w tym miejscu Koszy na śmieci. Albo o faktyczny monitoring i bieżące sprzątanie. Nie raz na miesiąc

Na terenie sp 13 lezy pełno butelek, desek i śmieci...

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2018-08-20 10:34:41

Na terenie sp 13 leży pełno śmieci, stan ten jest od 3 tygodni. Rozumiem że są wakacje, jednak ktoś z personelu mógłby ten śmietnik uprzątnąć. Proszę zgłoszenie przekazać dzielnicowemu straży miejskiej.

Zalegające śmieci na ulicy sienkiewicza i kapicy

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2018-07-17 15:00:22

Proszę o interwencję odnośnie tworzącego się wysypiska śmieci pomiędzy biedronką a Targiem na starych Tychach. Problem narasta z każdym targiem. Proszę o posprzątanie zalegających śmieci.

Zalegające śmieci na ulicy sienkiewicza i kapicy

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2018-07-05 15:37:38

Proszę o interwencję w sprawie zalegających śmieci po targu na ul. sienkiewicza i na ul. kapicy na Starych Tychach. Problem jest notoryczny i powtarzający się

wiecznie zaśmiecony chodnik przystanek browar

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2018-06-14 14:40:21

Zalegające od miesiąca odpady na skrzyżowaniu z BROWAREM !!!!!!!!

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2018-06-14 14:38:40

Proszę o sprzątnięcie tego chlewu przed harnonogramem sprzątania bo to skrzyżowanie nie jest sprzątane wogóle!!!!!!

pełno śmieci na terenie szkieletora

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2018-06-13 09:09:22

Na terenie szkieletora wala się pełno plastików, gazet i innych śmieci! Ponadto wewnątrz jest pełno zbitego szkła, a sam teren nie jest zabezpieczony. Proszę zobligować właścicela do uprzątnięcia całej swojej posesji bo "szkieletor" zaśmieca całą Jana Pawła II ponieważ śmieci wylatują stamtąd na pobliskie chodniki.

na Jana Pawła II leżą porozrzucane śmieci i papierki

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2018-06-12 15:29:27

jak w nazwie

Pełno śmieci na terenie biedronki

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2018-06-04 14:04:41

Na terenie biedronki a w szczególności na schodach w dół w strone targowiska leży pełno gazet, skrzyni i reklamówek (po raz kolejny) proszę zobligować właściciela do uprzątnięcia tego bałaganu bo potem śmieci walają się po całym mieście!

Zaśmiecony pas zieleni między drogą, a ścieżką rowerową na Budowlanych

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2018-05-21 14:15:47

Punkt zgłoszenia jest jeden, ale dotyczy ono całej ulicy Budowlanych co wskazuje wielkość problemu! Między ścieżką rowerową a drogą porozrzucanych jest pełno śmieci (zarówno plastikowe butelki, reklamówki, papierki) co sprawia że okolica wygląda obskurnie. Proszę wysłać tam kogoś z workami na śmieci, aby ten uprzątnął ten śmietnik!!! Jednak nie ma się co dziwić na tej ulicy jest wyjątkowo mało koszy, sądzę iż gdyby postawiono kilka dodatkowych koszy problem zniknął by na stałe! Zdjęcie pokazuje całą ulicę (nie jest mojego autorstwa, gdyż nie jestem w stanie zrobić zdjęcia całej ulicy...)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×