Mapa

Zgłoszenia (184)

Pokaż

niedokończona naparwa

uszkodzony chodnik
Ukończony
2020-11-13 15:16:23

Dzień dobry od blisko miesiąca nie dokonano naprawy chodnika i parkingu przy ulicy Korczaka naprzeciw posesji 45. Po naprawie sieci wodociągowej nie ułożono kostki na chodniku i na parkingu . Po pierwsze stwarza to duże zagrożenie dla pieszych, bo w chodniku zrobiła się duża wyrwa , są spore nierówności, a dodatkowo ulica jest słabo w tym miejscu oświetlona. Osoby poruszające się tym chodnikiem zwłaszcza o tej porze roku , gdy bardzo szybko się ściemnia mogą doznać ciężkich obrażeń w postaci złamań lub zwichnięć kończyn. Dodatkowo kostka chodnikowa ułożona jest na miejscu parkingowym również słabo oświetlonym co może spowodować uszkodzenie samochodu przy próbie jego parkowania . Dodam ,ze miejsca te nie są w żaden sposób zabezpieczone lub/i oznaczone jako niebezpieczne

niebezpieczne wykończenie barierek

uszkodzony chodnik
Ukończony
2020-10-24 13:33:05

zgłaszam niebezpieczne wykończenie barierek przy nowo wyremontowanych schodach przy parkingu Paprocany. poprzeczki w barierkach są ostro zakończone i brakuje zaślepek. to samo dotyczy głównej poręczy tych barierek. ponadto proszę o informację dlaczego na schodach nie ma rampy umożliwiającej zjechanie wózkiem lub rowerem.

Zarośnięta lewa część chodnika przy ul. Żorskiej

uszkodzony chodnik
Ukończony
2020-10-11 18:58:27

Za rośnieta lewa strona chodnika przy ul. Żorskiej na przeciwko Murapolu.

Zarośnięty i zapomniana część chodnika przy ulicy Zgody

uszkodzony chodnik
Ukończony
2020-10-10 18:54:44

Lokalizację podałem, lecz jest to w okolicy Zgody 15. Skrzyżowanie i ta część chodnika jest bardzo zaniedbana.

Uszkodzony podest

uszkodzony chodnik
Ukończony
2020-09-22 09:21:26

Dzień dobry Bardzo proszę o naprawę deski w podeście Ryneczek os K Pozdrawiam Aleksandra Pabian Radna Miasta Tychy

Uszkodzony chodnik

uszkodzony chodnik
Ukończony
2020-09-10 10:58:37

W bardzo złym stanie chodnik na całej długości wzdłuż zjazdu z Beskidzkiej w stronę al. Piłsudskiego. Bardzo łatwo skręcić nogę na nierównościach, natomiast każdorazowo po deszczu nie da się przejść (kałuże, błoto). Chodnik jest często uczęszczany, zwłaszcza przez młodzież, starsze osoby nie posiadające samochodu, prowadzi w stronę Gemini Parku.

przystanek Brama Słońca

uszkodzony chodnik
Ukończony
2020-08-17 05:36:23

Zapadnięta kostka brukowa na przystanku Brama Śłonca kierunek Katowice.

Piaskownica na chodniki

uszkodzony chodnik
Ukończony
2020-08-16 12:15:02

Na przejściu dla pieszych oraz chodziku na ulicy Serdecznej leży sporo piasku. Dokładnie chodzi o przejście przy rondzie Urbanowickim.

Uszkodzone kładki na Potoku Wilkowyjskim w Parku Górniczym

uszkodzony chodnik
Ukończony
2020-08-14 11:58:52

Zgłaszam uszkodzenie kładek dla pieszych w Parku Górniczym (nad Potokiem Wilkowyjskim). Wypaczone deski spowodowały pęknięcie śrub mocujących i leżą luzem na konstrukcji kładki. Często zdarza się, że przemieszają się i w kładce powstaje dziura, w którą można wpaść. Niektóre deski mimo iż są jeszcze przykręcone, mają takie wypaczenia, że łatwo się o nie potknąć. W najgorszym stanie jest kładka zachodnia, potem kładka wschodnia. Najmniej uszkodzeń jest na kładce środkowej. Od remontu minęło 3-4 lata, a zdecydowanie lepiej było przed remontem, gdy na drewnianej powierzchni położony był asfalt.

Uszkodzenie

uszkodzony chodnik
Ukończony
2020-08-13 19:20:16

Dzień dobry Bardzo proszę o naprawę desek podestu na ryneczku na os K Pozdrawiam Aleksandra Pabian Radna Miasta Tychy

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×