Mapa

Zgłoszenia (184)

Pokaż

ubytek w kostce

uszkodzony chodnik
Ukończony
2021-05-04 17:26:25

ubytek kostki betonowej wokół studni

Dziura w chodniku

uszkodzony chodnik
Ukończony
2021-04-30 08:41:36

Dziura w chodniku przy ul. Wojska Poskiego 19b id strony osiedla

Nawierzchnia wykonana niezgodnie ze sztuką budowlaną

uszkodzony chodnik
Ukończony
2021-04-08 09:49:53

Wykonana nowa nawierzchnia z kostki betonowej w ciągu ul. Dmowskiego nie licuje się z ułożonym obrzeżem powodując podwójny próg między ścieżką rowerową a chodnikiem. Dodatkowo na całej długości chodnika występują ok 1 cm szpary pomiędzy kostką a obrzeżem. Cała nawierzchnia wykonana jest niechlujnie i niezgodnie ze sztuką budowlaną.

Problemy w osiedlu między Dębową 8 a Grota Roweckiego

uszkodzony chodnik
Ukończony
2021-03-23 17:24:00

W osiedlu panuje samowolka samochodowa - stoją na wjeździe, na chodnikach, na jezdni. Okolica jest przez to nieprzyjazna pieszym - o osobach z ograniczeniami ruchu, starszych czy z wózkami nie ma co wspominać, muszą często wchodzić na trawnik, do kałuży czy niemal do wiaty zsypowej, żeby się przedostać. Samochody stojące na chodnikach blokują drogę pożarową, a także niszczą kostkę brukową. Samochody parkujące na wjeździe stwarzają niebezpieczeństwo dla ruchu w okolicach małego targu, gdzie nie da się często przejechać, bo łuk jest zablokowany. Proszę o interwencję, najlepiej postawienie znaków, by można było zgłaszać takie zagrażające przypadki odpowiednim służbom.

zapadnięty chodnik

uszkodzony chodnik
Ukończony
2021-03-11 15:28:07

Zapadnięty chodnik w rejonie zaworu wodnego

Co z wybrukowaniem dwóch fragmentów chodnika

uszkodzony chodnik
Ukończony
2021-03-05 11:28:13

Podczas wykonywania robót przebudowy drogi (w ślimaczym tempie) pozostawiono dwa kawałki chodnika nie wybrukowanego. Mam nadzieję, że będzie to wykonane.

krzaki zarastające chodnik

uszkodzony chodnik
Ukończony
2021-01-28 20:32:25

Witam Ni skrzyżowaniu ul Glinczańskiej i Budowlanych rozrastające się krzaki zmniejszyły szerokość chodnika o połowę. Powoduje to niebezpieczeństwo dla pieszych i rowerzystów gdyż ten chodnik jest ciągiem pieszo rowerowym. Proszę o interwencję w tej sprawie. Pozdrawiam

Reklamacja

uszkodzony chodnik
Ukończony
2021-01-20 15:59:15

Witam. Przesyłam zdjęcia nowego chodnika oraz drogi rowerowej. Łączenie chodnika z drogą rowerową jest wykonane nieprawidłowo. Powstał wysoki uskok. Za wysoko jest krawężnik względem drogi jaki i puzle wzgledem kraweznika.Według sztuki łączenie takie powinno być wykonane na jednym poziomie. Ponadto pierwsze ok. 3 rzędy puzli ( od strony drogi rowerowej) posiadają odstępy ok 1cm. Pas ten jest również za wysoko położony.. Na całej długości jest garb. Chodnik posiada również dość głębokie dziury w których stoi woda. Proszę wezwać wykonawcę do poprawek. Ponadto proszę o wskazanie osoby która dokonała odbioru prac. Powinna ona ponieść konsekwencje odnośnie odebrania takich prac od wykonawcy. Dotyczy chodnika na przeciwko hali sportowej /mediateki. wzdłuż ul.Pułsudskiego.

Uszkodzony słupek

uszkodzony chodnik
Ukończony
2020-12-31 16:23:27

Uszkodzony słupek na ul. Cichej przy Szpitalu Miejskim

Zaskakujące zwężenie chodnika przez płotek.

uszkodzony chodnik
Ukończony
2020-11-23 12:39:21

W nowobudowanym chodniku przy ul. Dzwonkowej w sąsiedztwie krzyża ( skrzyżowanie Dzwonkowej z Cmentarną) następuje nieoczekiwane zwężenie chodnika wraz z "zaporą" - fragmentem płotku. Rozwiązanie to jest bardzo zaskakujące i trudne do logicznego zrozumienia.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×