Mapa

Zgłoszenia (89)

Pokaż

kultura

dzikie wysypisko
Ukończony
2020-01-07 11:25:17

brak informacji o tyskich wieczorach kolędowych

śmieci cd

dzikie wysypisko
Ukończony
2020-01-04 16:13:31

dzikie wysypisko obraz kolejny...

śmieci rowerzystów

dzikie wysypisko
Ukończony
2019-11-05 07:15:09

w miejscu gdzie młodzież w parku północnym się spotyka na rowerach cały las jest zasmiecony.

śmieci na spacerowej

dzikie wysypisko
Ukończony
2019-11-02 07:04:45

proszę po raz potworny o usunięcie wysypisk wzdłuż ulicy spacerowej.

Proszę o uprzątnięcie terenu wokół torów kolejowych na terenie miasta Tychy!

dzikie wysypisko
Ukończony
2019-07-29 16:51:00

Stanowisko PKP w tej sprawie jest takie iż miasto powinno uprzątnąć teren z uwagi na fakt, że to mieszkańcy porzucają śmieci. Teren jest zaśmiecony do granic możliwości (obecnie nie rzuca się to w oczy bo teren zarósł, natomiast na jesień będzie widać ogromne zaśmiecenie, bowiem teren od ok. roku nie był w ogóle sprzątany, a jest często przez niektórych nie do edukowanych eklogicznie mieszkańców traktowany jako dzikie wysypisko śmieci-sugerowałbym montaż kamer na terenie miejskim np. na wiadukcie w celu obserwacji. Szczególnie w okolicy przejść (tunelów) w kierunku ul. Jana Pawła II walają się tam butelki, plastikowe śmieci a nawet śmieci budowlane (min. wykładziny- przy pierwszym tunelu obok poczty). Podobna sytuacja ma m-ce w tunelach jest w nich strasznie brudno. Proszę wysłać kogoś, kto pozbiera porozrzucane śmieci, oraz zabierze gruz przy pierwszych schodach w prawo (tunel przy poczcie-ułamały się schody, gruz leży od dwóch miesięcy), przy drugim tunelu jest porozrzucanych na terenie zielonym pełno butelek, zaś przy wiadukcie z lodowiskiem od roku leży materac-zgłaszałem już tą sprawę jednak została zlekceważona-przypominam. Proszę tym razem o priorytetowe zajęcie się sprawą zgłaszaną po raz pierwszy w zimę... pół roku temu.

dzikie wysypisko pośrodku osiedla

dzikie wysypisko
Ukończony
2019-05-05 16:57:18

W Tychach na Mąkołowcu, ul. Drozdów pomiędzy działkami z numerami domów 29 i 33 (chyba nr geodezyjny 5490) jest nieogrodzona działka na której zaczyna powstawać wysypisko śmieci pobudowlanych i poremontowych, a także gałęzi czy krzaków po wycince, część wysypanych rzeczy zaczyna już nawet zarastać, bo leży od kilku miesięcy.

tama w potoku

dzikie wysypisko
Ukończony
2019-04-29 13:17:11

tama w potoku

PONOWNIE ZGŁASZAM ZAŚMIECENIE TERENU NASYPU KOLEJOWEGO!

dzikie wysypisko
Ukończony
2019-04-25 21:33:23

Proszę o poważne potraktowanie sprawy zapewnienie TZUK z przed miesiąca o szybkim załatwieniu sprawy jest kłamstwem. Materwce leżą do dziś razem z gałęziami i górą śmieci. Proszę jeszcze raz o zawiadomienie w trybie pilnym administratora terenu m celem uprzątnięcia. To że w lato śmieci zarosną nie znaczy, że problemu nie ma. Podobnie jak pobaglam i proszę o uprzątnięcie terenu należącego do miasta przy dawnej stacji TYCHY MIASTO. Proszę ovpoważne potraktowanie tej sprawy. Te tereny są niechlubną wizytówką miasta dla osób przyjeżdżających do Nas koleją...

Porzucona dykta

dzikie wysypisko
Ukończony
2019-04-09 12:50:58

Ktoś porzucil dykte przy wejściu do tunelu (nasyp kolejowy obok dawnej stacji Tychy Miasto).

Dzikie wysypisko- szkieletor

dzikie wysypisko
Ukończony
2019-04-08 13:29:54

Na terenie szkieletora istne wysypisko śmieci- pełno plastiku, gruzu, rekalmówek foliowych. Zdjęcie zrobione od strony przodu (ul. Jana Pawła II) jednak cały teren jest jednakowo zarzucony śmieciami. Dbanie o porządek na terenie tej posesji jest obowiązkiem właściciela. Proszę o przekazanie do dzielnicowego Straży miejskiem celem przekazania do wlasciciela informacji o zanieczyszczeniu terenu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×