Mapa

Zgłoszenia (215)

Pokaż

zapadnięty chodnik - dziura w chodniku

uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2016-09-17 20:13:27

Uszkodzony chodnik , wyrwa jak na zdjęciu. Pomiędzy studzienką teletechniczna a jezdnią. Uszkodzenie na samym skręcie z Burschego na Damrota ( w stronę torów kolejowych) Dosyć głęboka i duża. Stopa dorosłego człowieka z łatwością tam wejdzie - ryzyko wypadku!

Uszkodzony chodnik tychy ul. Kopernika

uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2016-09-01 09:44:12

Od pewnego czasu na ul. Kopernika jest uszkodzony chodnik, który, tak na marginesie, pamięta chyba jeszcze poprzedni ustrój. Mieszkańcy jak widać radzą sobie sami jak tylko mogą.

Rozebrany chodnik, dotychczas nie odtworzony

uszkodzony chodnik
Odmowa
2021-02-20 07:41:21

Ulica Drozdów- dotąd nie odtworzono chodnika rozebranego kilka lat temu, brak kostki brukowej w ciągu pieszym

Uszkodzony chodnik i brak słupków przy przejściu dla pieszych w ulicę Lipową

uszkodzony chodnik
Odmowa
2021-02-17 21:31:26

Miejsce przy cukierni Verdi - nielegalny parking zaraz przy przejściu dla pieszych prowadzącego w ulicę Lipową i do Miejskiego Przedszkola. Miejsce całkowicie rozjechane przez samochody i często niemożliwe do pokonania bez wchodzenia na jezdnię. Miejsce wygląda jak parking ale jest < 10m od przejścia dla pieszych, samochody stoją w poprzek chodnika bez zachowania 1,5m miejsca dla pieszych. Chodnik powinien zostać wyremontowany zgodnie z resztą ulicy Katowickiej czyli z pasem zieleni oddzielającym chodnik wraz ze ścieżką rowerową od jezdni.

brak odśnieżenia chodnika

uszkodzony chodnik
Odmowa
2021-02-09 05:33:36

brak odśnieżenia chodnika przy przejściu dla pieszych, przy przystanku autobusowym na oś K. chodnik jest także zablokowany zaspą śnieżna. Samo przejście dla pieszych też nie jest odśnieżone - gruba warstwa śniegu.

Zarośnięty chodnik po obu stronach przejścia podziemnego pod Beskidzką (przejście nieopodal szpitala Wojewódzkiego)

uszkodzony chodnik
Odmowa
2021-02-04 22:58:03

Proszę o zlecenie prac porządkowych dot. zarastającego chodnika po obu stronach przejścia podziemnego pod Beskidzką (DK-1). Proszę także o zlecenie zmycia samozwańczego szpecącego okolice grafitti (które znajduje się po stronie węzła ciepłowniczego). Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia. Dziękuje za pozytywne rozpatrzenie poprzednich zgłoszeń.

ścieżka rowerowa

uszkodzony chodnik
Odmowa
2021-01-28 20:50:21

Dzień dobry Chciałbym zgłosić fatalny stan ścieżki pieszo rowerowej na odcinku od Lidla do „okrąglaka” wzdłuż ul Budowlanych. Wiem że na terenie miasta powstają liczne odcinki nowych ścieżek rowerowych a kolejne są remontowane, ale akurat ten fragment wymieniony przeze mnie jest w bardzo złym stanie. Jeździ i spaceruje się po nim bardzo źle. Rowerzyści często wybierają jazdę ulicą, która kilkanaście miesięcy temu została zwężona poprzez utworzenie parkingów wzdłuż ulicy. Jest to dodatkowo niebezpieczne gdyż wyminąć rowerzystę na tak wąskiej drodze jest niebezpieczne. Spora ilość rowerzystów korzysta z tej trasy jadąc do pracy na Wilkowyjach więc liczę na interwencję w tej sprawie. Pozdrawiam

Żle umiejscowiony chodnik

uszkodzony chodnik
Odmowa
2020-11-23 13:24:24

Moim zdaniem fragment chodnika na skrzyżowaniu ul. Dzwonkowej ze Zwierzyniecką mógłby być inaczej zbudowany. Ułatwiłoby to ruch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Dzwonkowej i Zwierzynieckiej.

Zapadnięty chodnik przy przystanku Żwaków Nowa w kirlerunku ul. Myśliwskiej i Borowej

uszkodzony chodnik
Odmowa
2020-10-11 19:08:31

Jest tam zapadnięty i zarośnięty chodnik przy strefie wejścia do autobusu.

Zapadnięty chodnik przy przystanku Żwaków Nowa w kirlerunku ul. Myśliwskiej i Borowej

uszkodzony chodnik
Odmowa
2020-10-11 19:08:17

Jest tam zapadnięty i zarośnięty chodnik przy strefie wejścia do autobusu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×