Mapa

Zgłoszenia (129)

Pokaż

zapadnięty chodnik - dziura w chodniku

uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2016-09-17 20:13:27

Uszkodzony chodnik , wyrwa jak na zdjęciu. Pomiędzy studzienką teletechniczna a jezdnią. Uszkodzenie na samym skręcie z Burschego na Damrota ( w stronę torów kolejowych) Dosyć głęboka i duża. Stopa dorosłego człowieka z łatwością tam wejdzie - ryzyko wypadku!

Uszkodzony chodnik tychy ul. Kopernika

uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2016-09-01 09:44:12

Od pewnego czasu na ul. Kopernika jest uszkodzony chodnik, który, tak na marginesie, pamięta chyba jeszcze poprzedni ustrój. Mieszkańcy jak widać radzą sobie sami jak tylko mogą.

Zły projekt

uszkodzony chodnik
Odmowa
2019-09-22 17:18:25

witam. chciałem zauważyć że osoba która zaprojektowała przejście dla pieszych w okolicy urzędu miasta nie do końca przemyślała swoją pracę od strony urzędu zejście jest łagodne idealne dla osób np z dzieckiem w wózku. a z drugiej strony od biblioteki już jest bardzo wysoki krawężniki. dziś miałam okazję w tym miejscu pokonać powyższe przejście i nie wiele brakowało żebym został potrącony przez kierowcę bez wyobraźni. jednakże "inżynier" który przyłożył rękę do tego przejścia także nie miał wyobraźni.

Dziura w chodniku

uszkodzony chodnik
Odmowa
2019-08-21 20:27:28

Dziura w chodniku przy ul. Sikorskiego prawdopodobnie do kanału technicznego (telekomunikacyjnego) pomiędzy blokami o numerach klatek Sikorskiego 141 - Sikorskiego 139. Aktualnie przykryta płytką chodnikową. Ryzyko: potknięcia, natomiast po usunięciu płytki może wpaść mniejsze zwierzę.

zapadnięty chodnik i studzienka kanalizacyjna

uszkodzony chodnik
Odmowa
2019-02-08 16:32:48

Zapadnięty chodnik i wlaz studzienki kanalizacyjnej na wysokości sklepu tyski kredens

chodnik przy stacji kolejowej

uszkodzony chodnik
Odmowa
2019-01-18 07:01:39

Dzień dobry. chodnik przy stacji kolejowej Tychy jest nie do przejścia. sam lód, w ogóle nie posypane, nikt o to nie dba.

Uszkodzony chodnik!

uszkodzony chodnik
Odmowa
2018-10-23 19:49:55

Pomimo Państwa odmowy raz jeszcze apeluję o pilną naprawę (nie remont) chodnika na ul. Cichej. Chodnik na dzień dzisiejszy zagraża bezpieczeństwu, gdyż liczne płytki klawiszują i powodują nierówności na chodniku powyżej 2 cm (co przypominam jest niezgodne z Rozporządzeniem w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie). Bardzo proszę o wyrównanie chodnika przed okresem zimowym, gdyż przez to na chodniku dodatkowo tworzą się wychlapki.

uszkodzenia na chodniku na al. Bielskiej

uszkodzony chodnik
Odmowa
2018-10-19 09:11:51

Liczne spękania i ubytki w nawierzchni chodnika w ciągu chodnika na al. Bielskiej od restauracji McDonalds do skrzyżowania z ul. Hierowskiego. Chodnik jest w bardzo złym stanie i od wielu lat nie był remontowany, posiada liczne nierówności, co sprawia zagrożenie dla pieszych i utrudnia poruszanie się osobom o obniżonej sprawności ruchowej.

uszkodzone płyty chodnikowe

uszkodzony chodnik
Odmowa
2018-09-19 20:48:24

Uszkodzone, klawiszujące i nierówne płyty chodnikowe w rejonie ul. Cichej. Na całej długości chodnika na przeciw bramy szkolnej.

Jezdnia i chodnik ul. Żorska

uszkodzony chodnik
Odmowa
2018-09-17 10:42:29

Proszę o uśniecie zachwaszczenia chodników i jezdni. Aktualnie wysokie zachwaszczenie infrastruktury powoduje jej degradację oraz świadczy o braku właściwego utrzymania infrastruktury drogowej - dotyczy całej ul. Żorskiej wraz z chodnikami. Zachwaszczenie oraz zapiaszczenie ulicy powoduje także ograniczoną przepustowość kanalizacji deszczowej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×