Mapa

Zgłoszenia (372)

Pokaż

Zalegające folie nieopodal przystanku Tychy Urząd Miasta (po stronie Biblioteki)

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-12-21 08:09:07

Proszę o zlecenie uprzątnięcia zalegających odpadów. Zdjęcie prezentuje zaśmiecony (od ok dwóch tygodni) teren.

Brudno wzdłuż ul. Darwina- niepozbierane liście i pełno porozrzucanych śmieci przy parkingu

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-12-21 08:05:25

Proszę o pilne zlecenie prac porządkowych. Przy ul. Darwina z obu stron jest po prostu brudno i zaniedbanie. Zdjęcie pokazuje zaistniały problem.

Do dyspozycji TZUK: Nie pozbierane od jesieni liście wzdłuż al. Niepodległości

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-12-21 07:51:50

Corocznym dobrym zwyczajem prezentowanym przez firmy dbające o czystość w mieście było zbieranie liści przed zimą. Wzdłuż al. Niepodległości liście nie zostały pozbierane do dnia dzisiejszego. W załączniku zdjęcia zaistniałej sytuacji. Z informacji jakie uzyskałem wynika iż za utrzymaniem porządku na obszarze pasów zieleni al. Niepodległości odpowiada Tyski Zakład Usług Komunalnych. Proszę o pilne zlecenie zaległych prac tj. uprzątnięcia liści. Na zdjęciu opisane i wskazane są konkretne lokalizacje tj. największy obrazek przed Niepodległości 116 na terenie miejskiego pasu zieleni, przed Biblioteką Miejską na terenie miejskiego pasu zieleni, na wysokości przychodni orbimed na terenie miejskiego pasu zieleni. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego zgłoszenia.

Do kompetencji TZUK: Zaśmiecony pas zieleni przed Niepodległości 116 i nie zebrane liście

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-12-03 17:28:04

Zgodnie z przekazaną informacją do kompetencji TZUK:Proszę o uprzątnięcie porozrzucanych śmieci z pasu zieleni przy al. Niepodległości i podbieranie zalegających liści. Psuje to estetykę ścisłego centrum miasta na przeciwko urzędu miasta...

Zaśmiecone prywatne targowisko przy A-Z

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-12-03 17:25:18

Proszę o przekazanie do realizacji PRZEZ DZIELNICOWEGO STRAŻY MIEJSKIEJ (nie MZUIM, TZUK itd!!!). Handlowcy prywatnego targowiska obok DH A-Z nagminnie po zakończeniu godzin pracy zamykają swoje punkty, a przed nimi zostawiają śmieci (reklamówki, kartony, papierki, butelki, wytłoczki itp.)-oznaczone na załączonym do zgłoszenia realnym zdjęciu występującej sytuacji. Powtarza się ona codziennie, zaś z środka chodnika (obszar wysypany kamieniami, odpadów nie sprzątają ani handlowcy, ani dozorca budynku handlowo-mieszkalnego po stronie przeciwnej. Powoduje to straszny bałagan, a dla mieszkańców przyległej nieruchomości (ul. Dębowa 10-14) wieczny bałagan za oknem.

smieci wzdłuż spacerowej

dzikie wysypisko
Ukończony
2020-12-03 14:23:12

smieci, opony, wózki i inne upominki złomiarzy wzdłuż spacerowej

Śmieci rozrzucone na terenie marketu tesco

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-11-27 22:57:54

W okolicach miejsca dostaw na terenie zielonym, oraz parkingu należącym do administratora marketu tesco dnia 25.11 można zaobserwować porozrzucane są śmieci-kartony, papierki, butelki. Proszę o przekazanie informacji do administratora terenu celem uprzątnięcia. Zdjęcie poglądowe co do lokalizacji. Źródło grafiki:google street view.

Kolejne nielegalne grafitti na parapecie elewacji nowej przystanie kajakowej (Paprocany)

nieprawidłowość w parku i zieleńcu
Ukończony
2020-11-27 22:37:51

Proszę o przekazanie do administratora terenu tj. MOSIR Tychy prośby o zmycie kolejnych bazgrołów. Psują one estetykę wizytówki naszego miasta- nowej przystani kajakowej.

Wrzucone śmieci i 4 krzesła restauracji Promenada do jeziora Paprocany (ul. Parkowa 17)

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-11-27 22:32:37

Proszę o podjęcie działań mających na celu usunięcie 4 krzeseł wrzuconych do jeziora Paprocany będących własnościom restauracji Promenada. Proszę o przekazanie do MOSIR lub do zarządcy restauracji celem uprzątnięcia nieprawidłowości, w miejscu często odwiedzanym przez turystów będącym największą atrakcjom, a zarazem wizytówką miasta Tychy. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego zgłoszenia (i nie informowanie mnie kto nie jest administratorem w/w terenu...). Na zdjęciu przedmiot w/w usterki tj. jedno z czterech krzeseł należących do restauracji, oraz śmieci pochodzące z restauracji wrzucone do jeziora.

Zalegające śmieci pod promenadą Paprocany

zalegające odpady komunalne
Ukończony
2020-11-27 22:26:15

Proszę o przekazanie do mosir celem uprzątnięcia śmieci znajdujących się pod promenadą. Wejście pod promenadę możliwe jest dzięki specjalnym drzwiom zrobionym do celu wyciagania kosztowności. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy. Nie interesuje mnie w czyim administrowaniu nie jest ten teren. Kolorem czerwonym oznaczony przedmiot usterki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×