Mapa

Zgłoszenia (26)

Pokaż

brak podjazdu

problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2016-09-27 10:49:47

brak podjazdu dla rowerow i wozkow

schody bez podjazdu dla wózków/rowerów

problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2016-09-06 19:06:05

Na kładce dla pieszych brak podjazdu na schodach. Pozostała jedna stara wąska szyna.Nie ma możliwości przejścia tędy na osiedle P1 z wózkiem.

Stadion miejski

problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2016-09-02 08:47:51

Sektor P rząd 15 miejsce 15. Tak w tym miejscu wygląda czystość na obiekcie miejskim. Patrząc na latające wszem i wobec gołębie na reszcie stadionu nie jest lepiej

Brak oznakowania ścieżki rowerowej

problemy rowerzystów
Poza uprawnieniami
2016-09-01 21:07:06

Brak oznakowania ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Żwakowskiej(od Harcerskiej do Kościoła Św. Jadwigi). Zwłaszcza brak oznakowania na skrzyżowaniu ul.Żwakowskiej z ul.Husarii Polskiej niejednokrotnie było przyczyną niebezpiecznych zdarzeń. Rowerzyści wjeżdżają na pasy będąc pewnymi iż znajdują się na ścieżce rowerowej, jednak brak znaków powoduje iż kierowcy nie zwracają uwagi na rowery.

">

problemy rowerzystów
Odmowa
2018-12-07 21:12:50

">

przerwanie zielonego szlaku turystycznego

problemy rowerzystów
Odmowa
2018-10-23 15:30:33

Kilka lat temu podczas remontu dwupasmówki fizycznie została zablokowana możliwość przejścia przez DK86 z jednej strony lasu na drugą na pieszym zielonym szlaku turystycznym PTTK (Szlak Krawędziowy GOP z Chełmka przez Tychy do Gliwic), który doskonale nadaje się na turystykę rowerową. Zdjęcie jest archiwalne. Obecnie szlak jest przerwany, między jezdniami postawiono betonowe bloki, uniemożliwiające samochodom zawracanie. Przejście pieszego czy rowerzysty na drugą stronę jest bardzo ryzykowne, niebezpieczne i właściwie powiedzmy sobie zabronione. Proszę o rozwiązanie tego problemu. Oczywiście nie domagam się wybudowania kładki, ale może jakiś wąski wyłom na szerokość roweru w betonowej zawadzie i miejscowe ograniczenie prędkości ze znakiem A-24 wchodziłoby w grę. Ewentualnie proszę wspólnie z PTTK zastanowić się w jakiś sposób można ominąć to miejsce i dokonać modyfikacji przebiegu szlaku. Ja Tychów nie znam i nie wiem jak przedostać się na drugą stronę inną bezpieczną drogą, bez błądzenia i nadmiernego nakładania drogi. Proszę zaangażować w tę sprawę nie tylko drogowców, ale także wydział promocji miasta.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×