Ukończony
W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące uszkodzonego chodnika na ulicy Nałkowskiej Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych informuje że chodnik został naprawiony.W przypadku chęci ubiegania się o odszkodowanie prosimy o pisemne zgłoszenie tego faktu do Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej nr 25/IV w Rejonie Obsługi Mieszkańców nr IV przy ulicy Niepodległości 76. Tychy ,25 marzec 2019 r.
25 marca 2019, 16:17
W zaznaczonym na mapie miejscu znajduje się wyrwa w chodniku. W piatek 8 marca moja Mama szla chodnikiem z góry ul. Nałkowskiej w kierunku Dmowskiego, prawą stroną. Niespodziewając się wyrwy, przewrocila sie i stoczyla w doł. Nachylenie terenu dodatkowo spotęgowalo silę upadku. Miejsce nie jest w żaden sposob oznakowane przed przypadkowym wejsciem, jest niewidoczne idąc z góry ulicy i do dzis nie naprawione. Moja mama potlukla sie znacząco, zranila i do dzis zmaga sie z opuchnieciem, ranami i bolem poupadkowym. Prosze o pilną interwencję. W zalączniku jedno ze zdjęc. Posiadam pelną dokumentację fotograficzną z miejsca, obrazen po urazie, wypis z SOR. Na wniosek i w toku dalszych czynnosci udostepnię je.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×