Ukończony
Dziękujemy za zgłoszenie. Służby miejskie już posprzątały teren pod przejściem/wiaduktem. Trzeba jednak pamiętać, że wskazany rejon nie należy w całości do miasta - częściowo zarządza nim spółka PKP. Zgodnie z przepisami służby podległe miastu mogą działać wyłącznie na gminnym gruncie.
6 marca 2019, 12:4

Przed

Po

Proszę o uprzątnięcie. Od poprzedniego zgłoszenia minął miesiąc. Śnieg na nasypów dawno stopniał, śmieci przybyło. Wygląda to strasznie nie estetycznie. Proszę także o uprzątnięcie śmieci przy drugim przejściu obok City Pointu również od strony nasypu pełno śmieci gruzu i plastików.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.