Ukończony
W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące stanu chodnika i drogi na łączniku ulic Batorego i Budowlanych Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych informuje ze z uwagi na prowadzona przez PEC inwestycje "Likwidacja grupowych węzłów ciepła ..." termin wymiany nawierzchni jest ściśle uzależniony od zakończenia przebudowy sieci ciepłowniczej w omawianym terenie .Do czasu zakończenia przebudowy istniejące nawierzchnie bedą odtwarzane i utrzymywane w stanie technicznym zapewniajacym możliwość bezpiecznego ich użytkowania.
27 lutego 2019, 8:30
W zeszłym roku odbyła się wymiana oświetlenia, łącznik Batorego-Budowlanych. Firma rozebrała część chodnika i nie przywróciła do poprzedniego stanu. Brakuje około połowy płytek. Podobnie sytuacja wygląda z drogą, przekopana i tylko zasypana. Brakuje fragmentów nawierzchni.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×