Ukończony
Odcinek drogi, o jakim jest mowa w zgłoszeniu, znajduje się w obszarze prowadzenia robót budowlanych realizowanych w ramach projektu: „Budowa bezkolizyjnego węzła drogowego w rejonie ul. Turyńskiej i ul. Oświęcimskiej wraz z przebudową ul. Oświęcimskiej w Tychach”. Pamiętajmy, że na czas prowadzenia inwestycji za stan techniczny objazdu odpowiada generalny wykonawca – firma Eurovia Polska S.A. Należy tez dodać, że odcinek ten jest systematycznie naprawiany, jednakże z uwagi na zły stan konstrukcji drogi, czasowo mogą występować niedogodności i utrudnia, za co przepraszamy. Pamiętajmy, że jest to etap budowy. Z chwilą, gdy inwestycja się zakończy i pojedziemy po nowej niedogodności te wszystkie utrudnienia i niedogodności, zostaną nam zrekompensowane.
17 stycznia 2019, 8:56
Witam zgłaszam uszkodzoną jezdnie na odcinku ok 500m między hotelem Corona a rondem w stronę Bierunia chyba jest to ulica serdeczna ale nie jestem pewny , jest wiele ogromnych dziur można uszkodzić zawieszenie lub cały samochód ruch w tym miejscu jest bardzo duży. wygląda to bardzo złe
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.