Ukończony
Ubytki nawierzchni zostały zlecone do naprawy Wykonawcy w ramach remontów cząstkowych nawierzchni i zostaną zrealizowane zgodnie z kolejnością zleceń przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.
6 czerwca 2024, 13:45
Po zimie powstała bardzo duża dziura w drodze , każdy samochód w nią wjeżdża tym samym generując bardzo duży hałas . Dziura jest idealnie umiejscowiona pod oknami domu , w nocy powoduje mega głośne dźwięki gdy samochód w nią wjedzie ( w szczególności gdy padał desz i nie widać w drodze dziury ). Ryzyko uszkodzenia samochodu bardzo wielkie , sam wjechałem już parę razy w tą dziurę .
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.