Odmowa
Dziękujemy za zgłoszenie. Już na wstępie wyjaśniamy, że sytuacja na al. Bielskiej jest nam znana. Niemniej jednak nie mówimy tu o drobnej usterce, a do ich zgłaszania służy ten panel. Dodajmy, że naprawa nawierzchni chodnika wymaga kompleksowego remontu. W tegorocznym budżecie taka realizacja nie została przewidziana, ale będziemy czynić starania, by zadanie zostało wpisane do planu.
19 października 2018, 14:22
Liczne spękania i ubytki w nawierzchni chodnika w ciągu chodnika na al. Bielskiej od restauracji McDonalds do skrzyżowania z ul. Hierowskiego. Chodnik jest w bardzo złym stanie i od wielu lat nie był remontowany, posiada liczne nierówności, co sprawia zagrożenie dla pieszych i utrudnia poruszanie się osobom o obniżonej sprawności ruchowej.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×