Poza uprawnieniami
Sprawa nie należy do kompetencji MZUiM w Tychach. Za pośrednictwem aplikacji nie jesteśmy w stanie przekierować sprawy do Wydziału Komunikacji UM Tychy odpowiedzialnego za ten zakres. Temat został przesłany drogą mail do koordynatora aplikacji Tresspot UM Tychy. Dalsze zapytania proszę kierować na adres zglosusterke@umtychy.pl
27 września 2016, 7:16
Brak oznakowania ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Żwakowskiej(od Harcerskiej do Kościoła Św. Jadwigi). Zwłaszcza brak oznakowania na skrzyżowaniu ul.Żwakowskiej z ul.Husarii Polskiej niejednokrotnie było przyczyną niebezpiecznych zdarzeń. Rowerzyści wjeżdżają na pasy będąc pewnymi iż znajdują się na ścieżce rowerowej, jednak brak znaków powoduje iż kierowcy nie zwracają uwagi na rowery.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.