Ukończony
Dziękuję za zgłoszenie. Ze swojej strony zwracam się z prośbą, aby wszelkie zauważone zdarzenia zgłaszać bezpośrednio do dyżurnego Straży Miejskiej Miasta Tychy pod bezpłatny numer telefonu 986.
7 czerwca 2024, 13:3
Od dłuższego czasu jedno z miejsc zajmuje porzucony pojazd, nie rusza się z miejsca, jest wypełniony po dach kartonami. Zajmuje ważne miejsce parkingowe. Dodatkowo na parkingu parkują samochody dostawczy np. Firmy Pilers, firmy samochodowe, parking jest dla mieszkańców którzy czesto nie mają miejsca wieczorem by zaparkowac a nie dla samochodów dostawczych. Proszę o interwencję w obu tematach.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.