Ukończony
Propozycja wnioskowanej przez Pana zmiany organizacji ruchu była już analizowana, jednak w chwili obecnej ze względu na geometrię skrzyżowania (brak przejezdności dwóch ciągników siodłowych na łuku drogi) wprowadzenie jej nie jest możliwe. Korekta takiego oznakowania bez wykonywania zmian geometrycznych mogłoby doprowadzić do pogorszenia bezpieczeństwa poprzez możliwość kolizji dwóch pojazdów poruszających się zgodnie z przepisami. Ponadto w konsekwencji mogłoby dojść do znacznego spowolnienia lub zatrzymania ruchu na łączniku od ul. Oświęcimskiej, a co za tym idzie zagrożenie zatrzymania na przejeździe kolejowym. Aktualnie inwestor wykonujący przebudowę swojego zakładu produkcyjnego w pobliżu uzgodnił projekt zmiany geometrii wraz ze zmianą organizacji ruchu, natomiast ze względu na trwającą przebudowę DK-44 i sugerowany objazd dla ruchu tranzytowego w tym miejscu, realizacja przedmiotowej inwestycji może nastąpić po zakończeniu etapów wymuszających objazdy drogi krajowej.
18 października 2018, 8:12
witam. Proponuje zmiany ruchu tak jak na rysunku załączonym na pierwszeństwo przejazdu, ułatwiło by to ruch osoba dojezdzajacym do pracy jak również dostawcom. ruch na serdecznej od strony strefowej prawie nie istnieje
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.