Ukończony
W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące braku ogrzewania w nieruchomości Wspólnoty Mieszkaniowej przy ulicy Ojca Bocheńskiego 6-8,Stefana Batorego 15-17 ,Biblioteczna 19-23 w Tychach Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych informuje że z dniem25.09.2018 r.zgłosił pisemnie do Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej rozpoczęcie dostarczania ciepła do nieruchomości administrowanych przez MZBM. Centralne ogrzewanie w w/w nieruchomości nie jest uruchamiane ponieważ PEC Tychy nie zakończył prac związanych z likwidacja grupowego węzła cieplnego B-3.
3 października 2018, 15:7
Witam, Zarzadca nieruchomosci tj MZBM nie uruchomil do tego czasu centralnego ogrzewania. Prosze o interwencje. Sprawa zgloszona zostala rowniez lokalnym mediom.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.