Ukończony
Podczas realizacji zadania Inteligentnego Zarządzania i Sterowania Ruchem w mieście Tychy na przedmiotowym przejściu zostanie zabudowane dodatkowe oświetlenie. Ponadto wadliwie działająca detekcja ruchu pieszego, która wzbudza aktywne przejście zostanie zamieniona o detekcję w postaci przycisków zgłoszeniowych. Aktualnie nie planuje się innych inwestycji w tym miejscu. Informuję jednocześnie, że mając na uwadze zgłoszenie o nadmiernych prędkościach rozwijanych przez pojazdy w tym miejscu, na najbliższym posiedzeniu Komisji ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przedstawiciele Wydziału Komunikacji zwrócą się z prośbą do Policji o zwiększenie liczby kontroli drogowych.
10 września 2018, 14:18
witam chciałbym zwrócić uwagę ze w Tychach prowadzone sa prace zwiazane z przebudową przejść dla pieszych a zapomniano o bardzo niebezpiecznym przejsciu ktore sie znajduje na al. Bielskiej na wysokości ogrodu OBI. Do pokonania sa az trzy pasy ruchu w jedym kierunku a kierowcy rozwijaja tam bardzo duze prędkości i nie są stanie wyhamować auta jeżeli jedo auto zatrzyma sie na 1 z 3 pasów. Proszę w imieniu mieszkańców o poprawę bezpieczeństwa na tym przejściu dla pieszych. pozdrawiam Dawid
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.