Odmowa
Dziękujemy za zgłoszenie, niemniej jednak ten panel został stworzony, by mieszkańcy Tychów mieli możliwość zgłaszania drobnych usterek, które mogą zostać szybko naprawione. Powyższe zgłoszenie nie jest usterką. By uzyskać szersze informacje w sprawie tzw. "szkieletora" sugerujemy kontakt z Wydziałem Planowania Przestrzennego i Urbanistyki. Dane teleadresowe dostępne pod linkiem: https://bip.umtychy.pl/jednostki-organizacyjne-um/211
10 września 2018, 14:13
Rok temu uzyskałem informację pochodząca z urzędu iż szkieletor zostanie przyjęty za około rok. Pytanie następujące na jakim etapie jest postępowanie dotyczące tej budowli? ponadto Kiedy nareszcie zostanie udostępniony pas na którym obecnie jest chodnik (gdy jest duży ruch to zwężenie potrafi zakorkowac ulice nawet od wysokości ronda, co sprawia że znacząco spada płynność ruchu na tym odcinku.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.