Poza uprawnieniami
Początkiem lipca na ul. Poprzecznej realizowany był przegląd gwarancyjny, w ramach którego wykonawcy prac zlecono szereg usterek do usunięcia. Wówczas też zweryfikowano, że zgłoszona za pośrednictwem aplikacji usterka - uszkodzenie ul Poprzecznej - jest wynikiem prac związanych z przyłączem gazowym po wykonaniu robót przy ogrodzeniu. Właściciele posesji lub/i sieci powinni doprowadzić ulicę do stanu pierwotnego. Wykonawca robót drogowych w tych przypadkach jest zwolniony z gwarancji. Jednocześnie Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach przekazał sprawę do firmy wykonującej przyłącza gazowe. Temat będziemy monitorować. Jednocześnie przepraszamy za wcześniejsza pomyłkę. Dodajmy, że sprawa jest w toku. W razie dalszych komplikacji prosimy kontaktować się telefonicznie z MZUiM (32) 227 70 06 - dział administracji drogowej.
7 sierpnia 2018, 11:30
miesiąc temu zgłaszałam usterkę - dziurę w jezdni, zgłoszenie zostało przyjęte i pojawił się komunikat o usunięciu usterki , tymczasem w rzeczywistości dziura jest coraz większa. Jaki jest sens tej aplikacji ?
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.