Ukończony
Dziękujemy za zgłoszenie. Już na wstępie należy zaznaczyć, że wskazana lokalizacja jest miejscem uczęszczanym, gdzie każdego dnia przychodzi dużo ludzi, a na drogach panuje duży ruch. Takie lokalizacje niestety narażone są na zaśmiecanie. Monitorujemy je i na bieżąco sprzątamy. Pojawiające się tam odpady, to odpady bieżące, a nie zalegające. Takie zaśmiecanie może występować pomiędzy cyklami sprzątania, a w tym rejonie przewidziane są one co najmniej raz w miesiącu (bywa, że częściej o ile sytuacja tego wymaga). Następny cykl przewidziany jest w ostatnim tygodniu lipca.
18 lipca 2018, 7:51
Proszę o interwencję odnośnie tworzącego się wysypiska śmieci pomiędzy biedronką a Targiem na starych Tychach. Problem narasta z każdym targiem. Proszę o posprzątanie zalegających śmieci.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.