Ukończony
W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące napisów na elewacji budynku przy ulicy Niepodległości 16-20 w Tychach Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych informuje i wyjaśnia: Namalowane napisy na elewacji jako szkoda na części wspólnej została zgłoszona do ubezpieczyciela wspólnoty tj.firmy UNIQA.Zarząd Wspólnoty Nr 4/III podjął decyzję,że po otrzymaniu odszkodowania zostaną zlecone prace naprawcze elewacji.
13 lipca 2018, 10:3
Na budynku wspólnoty zarządzanej przez MZBM znajdują się trzy szpetne napisy "LOVE" dwa przedstawione są na zdjęciu, trzeci trochę dalej w stronę AZ. Zwracam się z prośbą o zamalowanie tych "dzieł", które szpecą dopiero co zrobioną na nowo elewacje.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.