Ukończony
Dziękujemy za zgłoszenie i jednocześnie informujemy, że w miesiącu czerwcu na ul. Rzecznej wykonano szereg napraw. Były to remonty doraźne polegające na uzupełnieniu pojedynczych ubytków nawierzchni. W sprawie lokalizacji, o której mowa w zgłoszeniu wyjaśniamy, że zlecono już firmie wykonawczej uszczelnienie krawędzi ubytku. Wizja w terenie wykazała, że szersze działania nie są konieczne - nierówność nie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego, co (obok znaczenia komunikacyjnego drogi) jest jedną z przesłanek, które decydują o kolejności prac remontowych.
27 czerwca 2018, 7:27

Przed

Po

Witam, Usterka nie została naprawiona. Na ul.Rzecznej między posesjami 5 i 8, między krawężnikami, jest zapadnięta jezdnia. Proszę o dokładniejsze zainteresowanie się problemem. Pozdrawiam
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.