Poza uprawnieniami
Dziękujemy za zgłoszenie, niemniej jednak teren, o którym mowa nie należy do miasta Tychy. Częściowo jest to własność prywatna, częściowo własność PKP. W tym miejscu należy zaznaczyć, że miasto może podejmować interwencje wyłącznie na działkach gminnych.
11 czerwca 2018, 12:29
Witam. Jestesmy w miejscu przez ktore co dziennie chodza dzeci do szkoly nr 36.. rury z elektrocieplowni mogly by zostac zakopane pod ziemią, nie bylo by tu tylu smieci (a tak w ogole nie mam pojecia dlaczego zadna istytucja tutaj nie posprzata) i miejscówki dla miejscowych pijaków.. Chodnik pewnie pamieta jeszcze czasy lat 80tych albo dawniej. Miedzy osiedlem P a de gaullea powinna byc kladka dla pieszych poniewaz przejscie chodnikiem przy dk1 to praktycznie samobojstwo. Nie wyremontowany Chodnik ciagnie sie od wyszynskiego kolo lodowiska az do dk1. Byl by tu na prawde piekny park a narazie tu smierdzi, jest niebezpiecznie bo siedza tu pijacy i mozna skrecic kostke.. szczerze nie widzialem bardzej zaniedbanego a jedoczesnie tak urokliwego miejsca w Tychach
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.