Ukończony
Dziękujemy za zgłoszenie. Jednocześnie informujemy, że miasto sprzątane jest na bieżąco. We wskazanym rejonie cykl sprzątania odbywa się raz w tygodniu i dzięki temu odpady nie zalegają.
30 maja 2018, 8:1
Punkt zgłoszenia jest jeden, ale dotyczy ono całej ulicy Budowlanych co wskazuje wielkość problemu! Między ścieżką rowerową a drogą porozrzucanych jest pełno śmieci (zarówno plastikowe butelki, reklamówki, papierki) co sprawia że okolica wygląda obskurnie. Proszę wysłać tam kogoś z workami na śmieci, aby ten uprzątnął ten śmietnik!!! Jednak nie ma się co dziwić na tej ulicy jest wyjątkowo mało koszy, sądzę iż gdyby postawiono kilka dodatkowych koszy problem zniknął by na stałe! Zdjęcie pokazuje całą ulicę (nie jest mojego autorstwa, gdyż nie jestem w stanie zrobić zdjęcia całej ulicy...)
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×