Ukończony
Dziękujemy za zgłoszenie. Jednocześnie informujemy, że miasto sprzątane jest na bieżąco. Cykl sprzątania odbywa się kilka razy w tygodni i dzięki temu odpady nie zalegają.
30 maja 2018, 7:41
Proszę przekazać firmie sprzątającej al. Niepodległości, aby robiła to częściej!!! Na przeciw urzędu wala się pełno gazet i reklamówek. Al. Niepodległości nie jest sprzątana co tydzień bo ostatnio obserwowałem ten proces- firma przejezdzając po chodniku samochodem (jej pracownicy patrzyli się w drugą stronę... a śmieci leżały). I jeszcze jedno przy tęczy na skrzyżowaniu z Wyszyńskiego na pasie zieleni za słupkami walają się plastikowe butelki! To jest skandal, sposób sprząania tej firmy. Proszę przekazać to komuś odpowiedzialnemu za to!!!
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×