Ukończony
Dziękujemy za zgłoszenie. Jednocześnie informujemy, że miasto sprzątane jest na bieżąco. Cykl sprzątania odbywa się kilka razy w tygodni i dzięki temu odpady nie zalegają.
30 maja 2018, 7:41
Proszę przekazać firmie sprzątającej al. Niepodległości, aby robiła to częściej!!! Na przeciw urzędu wala się pełno gazet i reklamówek. Al. Niepodległości nie jest sprzątana co tydzień bo ostatnio obserwowałem ten proces- firma przejezdzając po chodniku samochodem (jej pracownicy patrzyli się w drugą stronę... a śmieci leżały). I jeszcze jedno przy tęczy na skrzyżowaniu z Wyszyńskiego na pasie zieleni za słupkami walają się plastikowe butelki! To jest skandal, sposób sprząania tej firmy. Proszę przekazać to komuś odpowiedzialnemu za to!!!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.