Ukończony
W odpowiedzi na zgłoszoną usterkę dotyczącą zapadającej się drogi przy ulicy Eisteina Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych informuje że droga została zabezpieczona w sposób umożliwiający bezpieczne z niej korzystanie.W celu ustalenia przyczyny zapadania się drogi w najbliższym czasie dokonamy sprawdzenia szczelności systemu kanalizacyjnego i niezwłocznie usuniemy wycieki powodujące wypłukiwanie materiału pod drogą.
24 października 2016, 13:59
W zeszłym roku 2 metry dalej była ta sama sytuacja. Wyglada na nieszczelność systemu kanalizacyjno-deszczowego przez co materiał położony pod droga zostaje wymywany. Dziura powinna być zabezpieczona w sposób widoczny dla samochodów jak i rowerzystów oraz pieszych. Zapewne jest planowany remont patrząc na poprzednia przecznicę
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.