Ukończony
Ubytki nawierzchni zostały zlecone do naprawy Wykonawcy w ramach remontów cząstkowych nawierzchni i zostaną zrealizowane zgodnie z kolejnością zleceń przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.
20 listopada 2023, 8:25
Na odcinku drogi wewnętrznej, na wysokości orlika przy przychodni nr 4, w okolicy bloku przy ul. Nałkowskiej 21 są dziury, których nie sposób ominąć. Spółdzielnia Oskard twierdzi, że ta część drogi należy do miasta, a na wysokości przychodni jest droga prywatna należąca do przychodni. MZUiM twierdzi, że droga nie należy do nich. Proszę o pomoc w ustaleniu czyja jest ta dziurawa droga, jeśli miejska - proszę o zajęcie się sprawą. Jeśli prywatna - proszę o wskazanie właściciela drogi, żeby było wiadomo do kogo się zwrócić o ewentualne odszkodowanie w przypadku uszkodzenia samochodu. Fragment o którym piszę zaznaczono na załączonej mapie. Proszę o powiadomienie o stanie sprawy (sugeruję zweryfikować formularz poniżej, bo mimo zaznaczenia, że chcę otrzymywać powiadomienia - nigdy do mnie nie dotarły - były zgłaszane inne sprawy, ich status na Waszej stronie się zmieniał, powiadomień nie dostałam)
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.