Ukończony
Dziękujemy za zgłoszenie. Zostało zweryfikowane przez inspektora i wg jego opinii krawężnik ustawiony jest na odpowiednią wysokość, dzięki czemu na azylu nie zbiera się woda opadowa. Jednocześnie informujemy, że rozporządzenie z 20 lipca 2022 r w sprawie przepisów techniczno-budowlanych dotyczących dróg publicznych stosuje się do projektowania, budowy, przebudowy.
20 listopada 2023, 10:28
Przejazd rowerowy przez ulicę Jaśkowicką posiada zbyt wysoki krawężnik, który nie odpowiada wymogom rozporządzenia z 20 lipca 2022 r w sprawie przepisów techniczno-budowlanych dotyczących dróg publicznych. Proszę o zlikwidowanie krawężnika.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.