Przyjęte
Dziękujemy za zgłoszenie. W tym miejscu wystąpiła duża awaria- uszkodzenie kabla w dwóch miejscach. Serwis pracuje nad jak najszybszym przywróceniem oświetlenia. W przyszłości awarie można zgłaszać już pierwszej nocy wystąpienia nieprawidłowości.
15 listopada 2023, 7:50
W osiedlu przy ul. Armii Krajowej 14-16/al. Piłsudskiego 73-75 oraz 67-69, a także wzdłuż alejki spacerowej zlokalizowanej przy ww. adresach od dłuższego czasu nie działa oświetlenie. W dniu dzisiejszym (tj. 13.11.2023 r.) latarnie włączone były nie całą godzinę. Proszę o zlokalizowanie i naprawienie usterki, ponieważ w osiedlu jest kompletnie ciemno, drastycznie spadło bezpieczeństwo.

Powiadomienia

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.