Odmowa
Dziękujemy za zgłoszenie, już na wstępie wyjaśnimy, że aktualnie na ukończeniu są prace związanie z przygotowaniem dokumentacji projektowej dla inwestycji, jaka ma zostać przeprowadzona m.in. na ul. Jaroszowickiej. Projektant zaproponował dla wskazanego we wniosku rejonu rozwiązanie zabudowy wysepek kanalizujących ruch z przebruku, wraz z montażem punktowych elementów odblaskowych. Powyższe rozwiązanie wraz z wykonaniem oznakowania poziomego wpłynie znacząco na poprawę dostrzegalności skrzyżowania i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Do czasu przebudowy wszelkie działania podejmowane w przedmiotowym rejonie będą miały charakter doraźny.
26 marca 2018, 11:21
Uszkodzona jezdnia na rozwidleniu ulicy Jaroszowickiej. Brak rozdzielonych jezdni (np za pomocą wysepki i znaku nakazu C11) co powoduje taki stan drogi jak na przesłanych zdjęciach.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.