Odmowa
Tak jak informowaliśmy, w tym rejonie wymagane jest przeprowadzenia dużego remontu. Sytuacja do jakiej dochodzi związana jest ze spadkiem terenu, co wiązałoby się z podjęciem szerokich działań. Tym samym nie jest to drobna usterka. Zadanie wymaga zabezpieczenia odrębnych środków w budżecie miasta Tychy,co w tegorocznym nie zostało uwzględnione. Miejski Zarząd Ulic i Mostów będzie czynił starania, by ujęto je w planach na kolejne lata. Jednocześnie informujemy, że w Tychach od kilku lat funkcjonuje budżet partycypacyjny. To wydzielona część budżetu miasta, o której bezpośrednio decydują mieszkańcy. To tyszanie sami zgłaszają propozycje jednorocznych projektów, które ich zdaniem powinny zostać zrealizowane w najbliższym sąsiedztwie.Projekty weryfikowane są przez fachowców i dyskutowane z ich autorami w celu ustalenia ostatecznego kształtu. Wszystkie pomysły możliwe do wprowadzenia w życie zostaną poddane pod powszechne głosowanie. Projekty, które otrzymają największe poparcie zostaną wpisane do budżetu miasta na 2019 r. Szczegóły na stronie razemtychy.pl
13 marca 2018, 9:44
Dzień dobry, chcę temat przypomnieć. Uprzednio zgłoszony - Zgłoszono 19 czerwca 2017, 11:4 Zbyt wysoko osadzona studzienka wody deszczowej w jezdni nie spełnia swojego zadania, a ponieważ nie ma tu również chodnika dojście dzieci do szkoły jest wielce utrudnione i narażeniem na ochlapanie przez jadące pojazdy. Proszę o interwencję. Z góry dziękuję. TomaszKowalski "Dziękujemy za zgłoszenie. Nieprawidłowość zostanie skorygowana przy najbliższych remontach tego odcinka drogi. Dodajmy, że nie chodzi tylko o wyczyszczenie wpustu. Sytuacja do jakiej dochodzi związana jest głównie ze spadkiem terenu, co wymagałoby podjęcia szerszych działań, łącznie z rozkopaniem drogi. W tym sezonie taka realizacja nie została uwzględniona w harmonogramie. 8 sierpnia 2017, 8:14" Proszę o informację na który kwartał tego roku została zaplanowana przebudowa?
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.