Ukończony
W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące uszkodzonego chodnika zlokalizowanego przed wejściem do Zespołu Szkól Nr 2 przy ulicy Elfów 11 Miejski Zarząd Budynków w Tychach informuje i wyjaśnia : Ciąg pieszy zlokalizowany przed wejściem do Zespołu Szkół Nr 2 przy ulicy Elfów 11 znajduje się na trzech działkach 5649/70 (stanowiącęj własność gminy –będącej w administrowaniu MZBM) ,5809/70 (stanowiącej własność gminy- będącej w administrowaniu MZUiM ) , 4783/70 (stanowiącej własność gminy –będącej w administrowaniu MZO). Zapadliska znajdują się na działce 5809/70 będącej w administowaniu MZBM. Mając na uwadze stan techniczny całego ciągu oraz ograniczone środki finansowe będące w dyspozycji MZBM które można przeznaczyć na remonty terenów zewnętrznych w pierwszej kolejności dokonamy doraźnej naprawy chodnika w najbliższych miesiącach przy sprzyjających warunkach pogodowych .Niezależnie od tych działań czynić będziemy starania o pozyskanie srodków finansowych na wykonanie kompleksowego remontu ciągu pieszego.
5 marca 2018, 9:45
Na chodniku, który znajduje się przed bramą wjazdową do Zespołu Szkół nr 2 znajduje się kilka zapadlisk po betonowych kwietnikach. Miejsce to stanowi drogę do szkoły oraz drogę wjazdową pożarową i dla karetek pogotowia w razie potrzeby do szkoły. Znajduje się też tam szlak tyski (ławka). Parkują tam samochody, co niewątpliwie pogarsza stan chodnika. Dziury w chodniku zagrażają bezpieczeństwu pieszych a w szczególności uczniów szkoły. Z roku na rok dziury są głębsze.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.