Ukończony
W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące uszkodzonego chodnika zlokalizowanego przed wejściem do Zespołu Szkól Nr 2 przy ulicy Elfów 11 Miejski Zarząd Budynków w Tychach informuje i wyjaśnia : Ciąg pieszy zlokalizowany przed wejściem do Zespołu Szkół Nr 2 przy ulicy Elfów 11 znajduje się na trzech działkach 5649/70 (stanowiącęj własność gminy –będącej w administrowaniu MZBM) ,5809/70 (stanowiącej własność gminy- będącej w administrowaniu MZUiM ) , 4783/70 (stanowiącej własność gminy –będącej w administrowaniu MZO). Zapadliska znajdują się na działce 5809/70 będącej w administowaniu MZBM. Mając na uwadze stan techniczny całego ciągu oraz ograniczone środki finansowe będące w dyspozycji MZBM które można przeznaczyć na remonty terenów zewnętrznych w pierwszej kolejności dokonamy doraźnej naprawy chodnika w najbliższych miesiącach przy sprzyjających warunkach pogodowych .Niezależnie od tych działań czynić będziemy starania o pozyskanie srodków finansowych na wykonanie kompleksowego remontu ciągu pieszego.
5 marca 2018, 9:47
W nawierzchni chodnika są trzy duże dziury. Jest to wjazd na parking do Gimnazjum nr 12 pprzez co dojazd do niego zaczyna byc niebezpieczny.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.