Ukończony
Problem, jaki został opisany w zgłoszeniu dotyczy dwóch jednostek, bowiem na chodniku przebiega granica terenu - jedną częścią administruje Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych, drugą Miejski Zarząd Ulic i Mostów. Pracownicy obu jednostek przeprowadzili wizję w terenie i ustalono, co następuje: - Wyrównanie poziomu studzienki teletechnicznej i poziomu chodnika zostanie wykonane przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych ROM V w Tychach przy sprzyjających warunkach pogodowych w terminie do 15 marca 2018 r. - Z kolei remont chodnika w tym miejscu (okolica sklepu) to szerokie zadanie, a nie drobna usterka. Wymaga zabezpieczenia środków i wprowadzenia procedur przetargowych. Na ten moment nie jesteśmy w stanie określić terminu realizacji. Do czasu kapitalnego remontu, będą podejmowane działania doraźne. Jednocześnie dodajmy, że od kilku lat systematycznie w tym rejonie (osiedle C) remontowane są chodniki, powstają nowe miejsca postojowe, parkingi. W minionym roku powstał duży parking nieopodal szpitala miejskiego oraz wyremontowano chodnik i zatoki postojowe na długim odcinku ul. Cichej - pomiędzy ul. Cienistą a Czarneckiego.
21 lutego 2018, 7:45
Uszkodzona, miejscami zapadnięta, a w rejonie sklepu klawiszująca nawierzchnia chodnika. Dodatkowo w kierunku dojścia do klatek zawyżona studzienka wystająca jakieś 5 cm ponad powierzchnię chodnika. Brak oświetlenia w porze nocnej powoduje duże niebezpieczeństwo dla pieszych.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.