Ukończony
W odpowiedzi na zgłoszony problem dotyczący placu zabaw przy nieruchomości Brzozowa 11-13 Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych informuje i wyjaśnia: -uszkodzone elementy placu zabaw zostaną usunięte w terminie do 31 października a modernizacja placu wraz z uzupełnieniem zniszczonych elementów zostanie wykonana wiosną 2017 roku. Ponadto informujemy ,iż w miesiącu sierpniu 2016 r.został wywieziony zanieczyszczony piasek i dowieziony nowy.
7 października 2016, 11:26
witam. ten plac zabaw zgłaszam niejednokrotnie do Mzbm ale słyszę tylko jedna odpowiedź: nie mamy pieniędzy! i tak zbywaja ludzi. ten plac robią już od ponad roku i nic nie ruszyło nie licząc przysypaniem starego piasku gdzie koty mają go za swoją kuwety świeżym piaskiem. huśtawka sprzed 30l, konik dla dzieci stoi sama podstawa i nic więcej, piaskownica w opłakanym stanie deski przerwane dzieci miały już niejednokrotnie drzazgi.. ten pseudo plac zabaw albo jest do zrobienia albo do zlikwidowania.. on oszpeca plac!
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×