Ukończony
W odpowiedzi na zgłoszony problem dotyczący placu zabaw przy nieruchomości Brzozowa 11-13 Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych informuje i wyjaśnia: -uszkodzone elementy placu zabaw zostaną usunięte w terminie do 31 października a modernizacja placu wraz z uzupełnieniem zniszczonych elementów zostanie wykonana wiosną 2017 roku. Ponadto informujemy ,iż w miesiącu sierpniu 2016 r.został wywieziony zanieczyszczony piasek i dowieziony nowy.
7 października 2016, 11:26
witam. ten plac zabaw zgłaszam niejednokrotnie do Mzbm ale słyszę tylko jedna odpowiedź: nie mamy pieniędzy! i tak zbywaja ludzi. ten plac robią już od ponad roku i nic nie ruszyło nie licząc przysypaniem starego piasku gdzie koty mają go za swoją kuwety świeżym piaskiem. huśtawka sprzed 30l, konik dla dzieci stoi sama podstawa i nic więcej, piaskownica w opłakanym stanie deski przerwane dzieci miały już niejednokrotnie drzazgi.. ten pseudo plac zabaw albo jest do zrobienia albo do zlikwidowania.. on oszpeca plac!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.